Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amfetamin/kokain függőséget...

Amfetamin/kokain függőséget hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
Van valami helyettesítő szer mint pl a heroinnál?

2023. máj. 10. 09:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A 3-4 hónapot nem mostra értem, 12 napja vagyok most spurko nélkül, de mai nappal elkezdtem smokyzni szóval még mindíg nem a legjobb a helyzet. Május 15-től augusztus 24ig tiszta voltam, aztán jött 5 napos menetelés egybe, ott minden is volt 5 napig alvás nélkül, a rosszulléttől a végkimerülésig. Aztán augusztus 30-tól október 14-ig voltam motyó mentes, de akkor meg smokyztam már. November 8-ig egy tiszta pillanatom se volt 2 napot kivéve, amikor csak füveztem meg altatóztam. Aztán most november 8óta eddig semmi, mostmár fü. Karácsonyig nem lesz most szinti, aztán kezdődik előlről.

Terveim szerint karácsonykor nem fogom csinálni de meglátjuk mi lesz, már nem hiszek magamnak.

20/F

nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!