Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS mennyi kokain fogyasztás...

SOS mennyi kokain fogyasztás okoz függőséget? Hetente 1-2 alkalom okoz? Okozhat elvonasi tunetet ugy hogy hetkozben meg fuvezik 1 honapja?

Figyelt kérdés

Parom minden hétvégén eljar bulizni es beallva jon haza, olyankor mindig megbanja, sirankozik, elhordja magat es igazat ad nekem hogy o egy kocsog. Lelkiismerete van es olyankor normalis 2 3 napig. Aztan hirtelen ugy jon haza egyik nap hogy agressziv, elhidegult. Hetvegen elmegy ujra, megint normalis aztan pl szerdsn megint elmegy es hetvegen is. Ilyenkor normalis. Most egy hete nem volt, es agressziv. Kotekszik stb. Fuvet is hasznalt az elmukt 2 honapban. Ugy nez ki.a dolog hogy elkezdett fuvezni hetvegente kolazni plusz egyszer-egyszer hetkozben is elment bulizni.

Most leallt a fuvel meg a buli is egy hete volt utoljara, es agressziv, elhidegult. Azt mondja azert ilyen mert en mulasztottam dolgokat itthon ( masfel eves a gyerek es nem jut mindenre idom..) es hogy ideges ram. Hulye peldakat hozott fel pl. Kint hagytam a ruhaszaritot es elaztak a ruhak meg h a zoknik ni csenek rendezve. Meg h haragszik amiert napokkal ezelott drogosnak neveztem.

De vasarnap.multheten meg beallva reggel 7kor en voltam a legjobb anya, legszebb es legfainabb o meg a szemet aki azt erdemelne hogy meghaljon...mindemben igazat adott. Most megis engem.okol azert mert szerda ota paraszt, fars feszult szex nulla gyerekre is raorditott trgmap es utanna engem fenyegetett veressel mert raszoltam.

Kifordult magabol. Elszerdtnem hagyni de megvan kotve a kezem es nincs senkim

Se szuleim seem munkam sem barataim. Miatta.

Tehat szerintetek elvonasi tunetei vannak?

Lehetseges heti egy kokainfogyasztastol?



2017. szept. 17. 12:42
 1/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Úgy a legelső adagtól. Sürgősen menjen elvonóra, mert nem mindegy hogyan hagyja abba (nem mintha ő akarná). A gyerektől tartsd távol és keress magadnak egy másik helyet (gyerekestül).
2017. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdés ez? Nem okoz.

Már rá van szokva , nagyon keményen a rabja.

Nem akarlak elkeseriteni , de lesz ez még rosszabb is. Majd ha semmi másra nem jut, de erre akkor is kell a pénz. És ezért mindent megfog tenni.

2017. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezert is kezdett el fuvezni hetkozben? Hogy jobban kibirja hetvegeig?
2017. szept. 17. 13:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Masfel ket honapja van ez egyebkent. Regebben os volak ilyenenek es befejezte hosszu idore. Mindig olyankor aranyos mikor eljar bulizni es mindig hirtelem befarsul... mindig helyrejovok az ilyenkor honapokig tarto farsoskodasabol, kiszepulkk visszahizok es mindig pont ilyenkor megint kezdodik elorol. De egyik naprol a masikra. Itthon csak alszik.. ebredesbol felkelve a legagresszivabb. Pha a gyerek nem hagyja aludni pedig imadja a fiunkat soha nem olt vele feszult. De ujjabban raordit. V ejjel felkelek az ablakot becsukni es tamad ... vmi szarbol majdnem nekemjon fenyeget h megver..ejjel ... cc. Nonszensz. Es o mondja mekrm tavaly ugyan ez volt hogy en ugy viselkedek h azert ilyen.pedig en mar labujjhegyen jarok semmi olyat nem csi alok. Egesznapom a takaritasbol all ki. Mimdig minden tipp topp de ha ilyenje van bele kot vmi jelentektelen dologba amire meg epp nem jutott odom es azt hozza del.peldanak h ezert hidegult el mert en az elmult egy hetben nem teregettsm ki este hanem.elaludtam a kisfiammal, nem foztem ki idoben, raszoltam.valamiert es h ezek miatt nem vagyik ram...szerintem ezek.nevetseges kifogasok, mert ez ido alatz amugymeg szamtalan mas dolgpt tettem, multheten meg minta anya es tars voltam. En nem ertem mi a szar van
2017. szept. 17. 13:27
 5/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Ahogy írtam, ha a gyereknek és magadnak jót akarsz, akkor őt kizárod az életetekből minimum addig, amíg normálisan talpra nem áll. Ha egy bő fél évig nem nyúl semmihez, az kezdetnek jó. Addig legyetek tőle távol. Remélem megérted, hogy gyerek ilyen ember közelébe nem való.
2017. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Igazából a füvet tolhatná, főleg sativát, az lenyugtatná. A kokain pedig megöl, szóval lehet hanyagolni kéne
2017. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés...azoknak az utcáknak amiket én toltam hatása sem volt...
2017. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Heti egytől nem lesz semmi baja,ha mindennap csinálná az már gáz lenne.
2017. szept. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A kokain hatasa, hogy húde cuki lesz. Valószínűleg be volt állva vasárnap is azért volt kedves. Hetfőn, kedden józanodott, szerdán meg már üvöltözött a kövi adagért. Szerintem minnél hanarabb indíts ellene pert, hogy még véletlenül se legyen a gyereked közelében. Kimutatják a vérében a cuccot és onnantól szabadak vagytok.

Kokain a legdurvább, semmire nem lehet úgy rászokni mint arra. Egy ismerősöm 1x próbálta és egy éven keresztül minden nap arról beszélt... (Nem, nem én voltam az.)

2017. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jah és nem is olcsó mulatság mert 20-25-30 ezer ft egy gramm..
2017. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!