Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek, mit tehetnek?

Rettegek, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, es erettsegi ota 48 honapot nem dolgoztam, 11 honapot jartam OKJ tanfolyamra, es 10 honapot dolgoztam.


Rendkivul melyre sullyedtem mentalisan, amin sikerult tullepni es ugy gondolom tudnek normalisan funkcionalni egy tarsadalomban, viszont mindenhol elutasitanak a sok kihagyasom miatt. Mit tehetnek? Irodai munkara "specializalodtam" okj penzugyi szakkal, de mashova sem igazan vesznek fel, pl. bolti eladonak vagy masnak.



2023. máj. 11. 11:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Nagyon sok palyakezdo allas elerheto, pl call centerekben (telekommunikacio, penzugy, koveteleskezeles) ha megkerdezik mi ez a sok kihagyas, mondd hogy idos, beteg rokont apoltal aki azota elhunyt, vagy ha van normalis nyelvtudasod, kamuzd hogy kulfoldon voltal bebiszitter egy rokonnal. Talalj ki valamilyen elfogadhato kifogast, de ne azt mondd hogy nem dolgoztal erdemben.
2023. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez akkor is érthető lenne, ha az alábbi időszakokban dolgoztam?

2019. május - szeptember

2021. április - május

2021. június - november


Az iskola:

2019. október - 2020. augusztus

2023. máj. 12. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamuzzál be egy gyári operátori munkát (pl. összeszereleőit) egy gyári operátori álláspályázaton. De nem kamuzol is felvesznek ilyen helyre. Dolgozz ott 1 évet és nem lesznek ilyen a leírtakhoz hasonló aggodalmaid meg kételyeid
2023. máj. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!