Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Truxal...

Mi a véleményetek a Truxal 15mg-os gyógyszerről?

Figyelt kérdés
Ma írták fel nekem szorongásra és hangulatingadozásokra és kíváncsi lennék hogy kinek milyen hatással volt és segített-e nekik.

2023. máj. 24. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az meredek, egyből első generációs antipszichotikum. Most voltál első alkalommal pszichiáternél? Ha igen, akkor nézesd meg magad másikkal is.

Ha nem abszolút szükséges, akkor ne akarj első generációs antipszichotikumokat szedni. Ezeknél vannak sokkal jobb szerek.

A hangulatingadozásod mennyire durva? Mert ha nagyon, akkor azért nem írtak antidperesszánst neked. Kérdezz rá esetleg a Lamolepre, illetve ha antipszichotikum javallott, akkor Kvetiapin, Kariprazin.

2023. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Truxal nagyon nagyon rossz hatással van a szorongasra, depresszióra.
2023. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem igaz. Mindenkinek más az agyi kémiája. Az ami neked nem jó, lehet, hogy másnak csodákat tesz. Persze a statisztikák szerint szoktak dönteni az orvosok, de attól még ne jelentsük ki, hogy rossz hatással lenne ezekre a betegségekre.


Ezektől függetlenül keress fel egy másik pszichiátert kérdező, mert tipikus antipszichotikumot csak utolsó esetben akarj szedni, ha semmi más nem használ.

2023. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két évig szedtem Truxal-t 4 különböző másik gyógyszerrel együtt, konkrétan nálam semmilyen hatása nem volt a truxal-nak, mindenesetre örülök, hogy otthagytam azt a gyökér pszichiátert aki ennyi gyógyszerrel tömött engem reggel, délben, este,(Truxal 2x, frontin 2x, sertralin 2x, loranxil 1x/nap meg volt még egy aminek nem jut eszembe a neve) csak sajnos azóta sem tudtam megbízni másik szakemberben, hogy javuljon a helyzet :/ Mindenesetre, nem ismerem a te helyzetedet, problémáidat, lehet, hogy neked pont a truxal jelent majd segítséget, én csak a személyes tapasztalataimat írtam le, bár az is igaz, hogy én a frontinnak sem éreztem semmilyen jótékony hatását, de minden szervezet más és más
2023. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!