Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság, mert zavarnak a...

Öngyilkosság, mert zavarnak a társadalmi zajok, túl hangos a világ. Ilyenkor indokolt?

Figyelt kérdés

Asperger-szindróma, Mizophonia, ADHD, Mély depresszió. Túl hangos számomra a világ. Ha panelban vagyok akkor a falszomszédok, felső-alsó szomszéd létezése. Ha kertesházban vagyok akkor a fűkasza, kutyaugatás. Tanyára nem akarok költözni, mert életképtelen lennék és nem akarok önfentartani.

Megsüketülni nem akarok. Nem akarom rontani a tűéles hallásom. Terápia tudtommal túlhallás ellen nem túl effektív. Nem akarok 0-24 füldugóval élni. Ilyenkor indokolt lehet az öngyilkosság?



2023. máj. 26. 23:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, hogy eddig a papírfalu gethes panel a legrosszabb mind közül, itt állandó a zaj. "Imádom" hallani, mikor sz.rnak a szomszédok. Azt is megmondom épp melyik emeleten.
2023. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
11: Oh én folyamatosan hallom a felső szomszédot és felette még rá 2 szinttel lévőket is, hogy pössentenek mint a niagara. Ebben a panelben semmi hangszigetelés nincs...
2023. máj. 27. 00:12
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan teljesen lefáraszt mindent hallani. Pedig én nem akarom. Bárcsak ki lehetne kapcsolni a hallást, ahogy a szemünket is be tudjuk hunyni.
2023. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, panel után felüdülés még a kutyaugatás és a távoli, halkabb kisvárosi, falusi zajok hangja is. Úgy 1 napig. Utána kezdődik elölről a rémálom.
2023. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Pontosan 13. Nem tetszik ez a létsík, hogy a hallást nem tudok kikapcsolni. Nem akarom éjfélkor azt hallani, hogy bútort tologat a felő szomszéd. Nem akarok azt hallani, hogy a niagarát kihugyozza a felső szomszéd magából. Nem akaorm azt hallani, hogy a kettővel felettem lévő autista gyerek rohangál fel-le reggel 6-kor.

Igen 14, amikor nagyszülőknél vagyok falun akkor felüdülés 1 napig a falusi hang. De aztán az lesz a gyomorgörcsöm okozója. jelenleg is görcsölnek a beleim mint állat...

2023. máj. 27. 00:23
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed első 3 szavát leszámítva ugyan ez volt nekem is a problémám. Érdemes előnyt kovácsolni abból h ilyen jól meg tudod fogalmazni mi az amit nem akarsz, ugyanis így pontosabban meg tudod fogalmazni mi az amit akarsz és tudatosan azt keresni. Én pl szegedre koltoztem itt kivettem kertvarosi teglahazban alberletet, bicajjal kozlekedek, nincs kutyaugatas, ertelmesek a szomszedok. Szerintem fő probléma azzal van, h élhetetlen környéken laksz, és nem tudsz mást elképzelni, pedig vannak élhető helyek, lehet ezeken par pszihes problemad is alabbhagyna
2023. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Oszt miféle kretének laknak arrafelé? Bútort tologat hajnali fél 1-kor?
2023. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16-os válaszoló, tudom, hogy nem nekem szólt a válaszod, mégis reagálnék rá, személy szerint megpróbáltam többször is a költözést, országon belül és kívül is, az eleinte csendesebbnek mondható helyeken rövid időn belül mindig megjelentek a zajosak. Például üzletet nyitottak, beköltözött egy 100 tagú család a szomszédba, gyerek született stb.
2023. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
"Oszt miféle kretének laknak arrafelé? Bútort tologat hajnali fél 1-kor?" Van hogy hajnali 3-kor is... 3 műszakban dolgozik és néha csak ekkor ér rá edzeni. Nem tudok a fejével beszélni, ignorál és szellemnek néz ha beszédre invitálom.
2023. máj. 27. 00:32
 20/30 A kérdező kommentje:
16-os jó lenne ha találnék élhető helyet, de eddig csak rosszabbnál rosszabb helyeken éltem. Olyan kertvárosi téglaház kéne, aminek a legfelső emeletén laknék és egy szusszanást sem lehet hallani kéne, de ilyen vagy nem létezik, vagy luxus ilyet bérelni.
2023. máj. 27. 00:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!