Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha szerintem...

Mit tegyek ha szerintem fogyatékos vagyok, elmentem orvoshoz, szerinte nem vagyok az, de szerintem félrediagnosztizált?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 09:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

kérdező


Menj ela házorvosodhoz és mond el neki hogy indokolatlanul szorongsz minden helyzetben stb...


És majd felír neked egy kis frontint vagy egyebet. És attól majd csuda magabiztos leszel


Hidj nekem:)

2023. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
És mi az esélye hogy átesek a ló másik oldalára és fejjel megyek a falnak?
2023. máj. 27. 13:03
 23/24 NTBS ***** válasza:
Keress másik orvost.
2023. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ismeritek a viccet amikor a fogyatékosnak felírnak egy gyógyszert?

Beveszi és az első dolga az hogy felülbírálja Albert Einstein relativitás elméletet és le is vezeti hogy hol van benne a hiba.

Azt mondják hogy ez így nem jó túl fogja terhelni ki kell venni a fél agyát.

Kiveszik akkor leírja a Pitagorasz tételt és be is bizonyítja pontról pontra hogy miért van úgy.

Erre azt mondják hogy ez még mindig életveszélyes helyzet így ki kell operálni a másik felét is az agyának.

Felébred és közli: - Kérem a jogosítványt, személyi igazolványt, forgalmi engedélyt...

2023. máj. 27. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!