Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni étvágytalanság...

Mit lehet tenni étvágytalanság ellen?

Figyelt kérdés
Ha nem eszem túl fáradt, meg nyűgös vagyok, de étvágyam javarészt = 0. Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön?
2013. jan. 24. 20:00
 1/3 A Tengerész ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nemevéstől vagy nyűgös, inkább fordítva lehet a dolog. Ez biztos nem régen van, mert akkor már éhen haltál volna. Nézd a jó oldalát! Nem fogsz elhízni.
2013. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kolibri71 ***** válasza:
Szerintem a lelkeddel van problema, ami az atvagyadra is kihat. Egyebkent vannak termeszetes etvagyfokozok, mint pl gyömber, vagy BIO boltban tudnak ajanlani mast, de ülj le, nyugodtan, zavaro tenyezök nelkül, es kezdd el szamba venni a dolgaid. Mintha egy kivülallot kellene elemezned, es probald megtalani, mi nincs rendben nalad. Szerintem.
2013. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, leeshet/ik a vércukorszinted, amitől mindeféle tüneteket produkálhatsz, a leggyakoribb az idegesség, agresszivitás. Ha igazolni akarod az összefüggést, ha jön a tünet, egyél szőlőcukrot sóval meg vízzel. Ha ettől hipp-hopp elmúlik (kb. 15 perc), az alacsony vércukorszinted volt a baj. Amúgy sportolj redszeresn, és kezdetben próbálhatsz multivitamnokat, + vassat szedni, (utóbbit főleg, ha lány vagy).
2013. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!