Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Erős étvágytalanság ellen mit...

Erős étvágytalanság ellen mit lehet tenni ??

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok. 175 cm magas és 58 kiló.

Ez a testsúly rettentően zavar engem! Ha normálisan étkezem akkor tudok hízni azzal gond nincs !

A probléma ott kezdődik hogy nincs étvágyam. Hetek óta nem tudok normálisan enni egy igazán jó ízűt, legyen az tulajdonképpen akkár mennyire is jó ennivaló! Annyira vészes a helyzet hogy ha 1,1-5napot nem eszek akkor sem érzem hogy éhes lennék. Csak gyengének érzem magam !

Próbáltam a peritól nevű gyógyszert is.

Hat is de valamiért csak az első 2-3 napon ! Aztán hiába szedem nem álmosít egyáltalán és nem csinál étvágyat sem! (Ez többszörös próbálkozás után is így van )



Tehát valamiféle étvágy fokozót ha tudnátok írni ?!!


2021. júl. 18. 00:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ki maradt hogy nincs se laktóz érzékenységet, se gyomoridegem de meg csak feszült sem szoktam lenni. Mozogni mozgok eleget a munkámból adódóan!
2021. júl. 18. 00:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez sajnos szokás kérdése! a cukrod beállt egy alap szintre, és egy idő után nagyon könnyű megszoknia a testednek a nem evést, így már nem is jelez, csak szép csendben lebontja az izomzatod, majd a belső szerveket, ahonnan tud még tápanyagot nyerni a mindennapi fenntartásodhoz.


ha bírsz enni és nem vagy beteg, akkor muszáj lesz rávenned magad tudatosan az evésre. állíts be jelzést a telefonodon és egyél könnyen csúszó de kalóriadús ételeket, pl olajos magok, tejbegríz lekvárral, tészták, keksz, turmixok.


írathatsz fel tápszert is, egy 2dl-es adagban 300 kalória van (nutridrink) és elég könnyen lecsúszik.


szerencsés vagy hogy nincsenek emésztési problémáid, de előzd meg hogy esetleg legyenek, sokunk nem ehet meg akármit. tegyél magadért amég lehet.

2021. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha már fokozók: B komplex, Béres csepp, supradyn, apetister szirup, svéd csepp... ezeket szokták ajánlani.
2021. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!