Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehet az, aki teljesen...

Mit tehet az, aki teljesen összeomlott mentálisan egy munkahely elvesztése miatt?

Figyelt kérdés
Ugyan próbál mást keresni nem is arról van szó hogy ne igyekezne találni valamit, csak lelkileg nem bírja az előző munkahelyet elengedni, annyira kötődött a helyhez meg az ottaniakhoz, hogy úgy érzi belehal hogy már nem mehet többet oda. És hogy egy másik hely se lesz már olyan számára mint az volt. És emiatt az öngyilkosság is megfordult a fejében. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?
2023. jún. 6. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Sajnos, a viszonyítás miatt nehéz azonnal jó munka helyet találni. Kicsit olyan ez, mint a szakítás, sokáig az "EX" lesz az etalon. Most el kell vállalni bármit, pl. munkát a Mc. Donaldsban, pl. Lényeg a munka rutin visszatérése. Kollégák, felkelés, bármi, ami felejteti a múltat. Aztán, ha már megy az élet, újra lehet önéletrajzokat fogalmazni, küldözgetni. Az élet nem áll meg, megy tovább. Lehet, hogy az előző munkahely csak egy állomás marad. Most lépni kell, a Balaton várja a nyári munka vállalókat!
2023. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 év alatt 8x váltottam munkahelyet. Ebből 7x önként, egyszer pedig ők váltak meg tőlem...


Én erre csak egyetlen mondatot tudok mondani : a volt munkahelyeden kívül /után is van élet ám!

2023. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!