Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lettem ennyire agyilag...

Miért lettem ennyire agyilag ny*morék? Mi bajom lett?

Figyelt kérdés
Mi történt velem 25 éves létemre? Miért lettem ennyire agyilag ny*morék? Édesanyám mondta, hogy visszamondtam egy munkát, amire nem is emlékszek. Hogy lehetek ennyire feledékeny? Mi bajom lett?

2023. jún. 19. 14:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Egyre gyakoribbak az ilyen esetek. Addig nem tudok menni orvoshoz, amíg nincs munkahelyem.
2023. jún. 19. 14:56
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Pedig valahogyan próbálj elmenni pszichiátriára, mert nem lesz jobb magától sajnos. Magán orvost kereshetsz, kérj kölcsön szüleidtől, ha nincs pénzed.
2023. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hogy érted? Vannak ingyenes helyek.
2023. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál orvoshoz menni, ha nincs munkahelyed. Nem fizeted a TB-t vagy mi?
2023. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Mi honnan tudjuk?
2023. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért azt értékelem, hogy szinte minden kérdés alatt megjelenik valaki, aki azonnal javasolja, hogy rohanj pszichiáterhez gyógyszerért.


Mintha egy alkoholista azt tanácsolná mindenkinek, hogyha ér egy kis stressz, húzz le egy felest azonnal, csak mert neki is ez segít.. :D


Lehet semmi bajod sincs, az életben millió stresszhelyzet van, amikor rosszabbul teljesítünk. Ezért még nem kell kórházba vonulni.

2023. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán mert erre a kérdésére a közvetlen környezetétől kellene válaszokat kérni. Vagy majd 20 teljesen ellentétes válasz oldja meg az életét az interneten?
2023. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem tetszik, hogy nyomoréknak nevezted magad, erről le kéne szokni.


A szavaknak tényleg ereje van.


(Én ma hajnalban àtmentem egy piros làmpàn, van ez ìgy. Még jò, hogy üres volt a ùt, megijedtem én is, hogy mit csináltam, de ettől még nem leszek nyomorék.)

2023. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

6-os: az alkohol és a gyógyszer nagyon durván más kategória.

Akinek valós mentális betegsége van, annak a gyógyszer rakja rendbe a szervezetét, hogy normálisan funkcionáljon. A depresszió-szorongás egyik tünete az, hogy feledékeny lesz az ember. Egy 25 éves fiatalember nem felejt el lényeges dolgokat csak úgy.

A mentális betegség sokkal, de sokkal több mint szomorú vagyok, kedvetlen vagyok... Akinek nem kell, annak nem írnak gyógyszert...

2023. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
A depressziót és a szorongást nem a gyógyszer fogja rendbe rakni, hanem terapeuta.
2023. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!