Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom elfogadni,hogy...

Hogy tudom elfogadni,hogy raccsolok?

Figyelt kérdés
Egyszreuen kb megszolalni nem merek mert felek a negativ visszajelzestol, beszolastol. :( sokszor ugy szolalok meg hogy folyamat azon kattogok milyen szot hasznaljak amiben nincs R hang vagy nem lehet annyira hallani :/ borzalmasan szorongok :(
2023. jún. 20. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz senkivel! Mindenkinek van hibája , csak nem mind látszik - hallatszik .Fogadd el önmagad és ne másoknak élj !

Nem kell másoknak megfelelni.Ha valaki olyan buta ,hogy e miatt szólna ,vagy valamit grimaszolna mérd az agyához.

Tudod ,majd ha ne adj Isten lesz baja ,vagy nagyon közelinek mindenki át értékel mindent!

Légy boldog őszintén kívánom Neked!😊

2023. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken változtatni úgysem lehet.


Nekem férfiként k.rva gáz hangom van :D Magas is, nőies is, meg eléggé ilyen "parasztos" hangzása van.


De hát ez van, most ezzel mit tudsz kezdeni?

2023. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ez a problémám, de hasonló jellegű. Én arra próbálok gondolni, hogy ez másokat nem zavar, vagy közel sem annyira, mint engem. Hogy másoknak ez nem is olyan szembetűnő, mint nekem, aki erre koncentrál. Meg persze tudatosítani, hogy az sokkal rosszabb opció, hogy emiatt elkerülsz dolgokat, mintha igenis kimondod, amit szeretnél, akár raccsolva. Hiszen ez vagy te, el kell fogadnod,hogy ilyen vagy. Persze, tudom, hogy ezt egyszerű mondani. De a megoldás ebben lesz, hogy elfogadod magad. Nem látunk mások fejébe, de az emberek nagy részének vannak ilyen ehhez hasonló problémáik, apró "defektek", amik miatt akár be is zárkózhatnának a lakásba. Vannak akik így is tesznek, ezzel erősen korlátozva magukat, mások meg csak megrándítják a vállukat és élik vígan az életüket. Utóbbiaktól kell ellesni valamit, az biztos :)
2023. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!