Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 30 évesen szűz vagyok...

Ha 30 évesen szűz vagyok akkor van értelme tovább élnem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Van. Nem ezen múlik a boldogság
2023. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Azert hogy aztan ne legyel az. Gondolom egy szamitogepfuggo anyafiacskaja vagy, aki a szobajabol kepzeli el az eletet. Mozdulj ki, nem fog bekopogni egy csaj sem, hogy van itt egy faszi. Kirandulj, menj tarsasagba, elj normalis elete es elobb-utobb valaki horogra akad. Senki nem fog helyetted boldog lenni. FOGD FEL!
2023. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha 15 évesen szuz vagyok van ertelme tovább élnem?
2023. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Van.
2023. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Istenem, ez a nyafogás olyan szánalmas. Most komolyan, már nincs olyan pont az országban, ahol 10km körzetben ne lenne kva, ráadásul lehet válogatni is, vannak szépek, fiatalok, kedvesek, nem csak a fogatlan útszéli madárijesztők.

Elmész, túlesel rajta, lesz némi önbizalmad és talán a párkeresés is könnyebb lesz.

De nem, kiírod a gyakorira, mintha bárkinek bármi ráhatása is lenne a nyomorult életedre.

2023. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Persze majd ha öngyilkossággal fenyegezőtöl tuti lefekszik veled egy csaj. Ja nem
2023. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

És azzal változna bármi, ha nem lennél szűz? Ha mondjuk egy iszonyú ronda nővel, vagy több bányarémmel feküdtél volna már le életedben, akkor többen éreznéd magad? Ezen múlik bármi az életben?

Nem azért nincs értelme tovább élned, mert szűz vagy. Hanem azért, mert ilyen kérdés egyáltalán megfogalmazódik benned.

De tudod mit? A mételyek, a bélférgek, és a csótányoknak is joguk van élni e földön. Úgyhogy neked is.

2023. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%
A boldogság nem attól függ hogy szűz vagy-e. Megértem hogy zavar, de hidd el, annyira nem nagy cucc a szex, túl van hypeolva sztem. Én is azt javaslom menj el egy prostihoz. Nem ördögtől való, és utána már nem fogsz ezen parázni meg. Nem kell feltétlen ennek lennie az életed értelmének, találj vmi hobbit amiben megleled az örömöt.
2023. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Mária is szűz volt és életet adott Istennek. Te is megteheted.
2023. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A horoszkopod nem fog megvaltozni.
2023. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!