Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül a Bázakerettyei...

Mennyibe kerül a Bázakerettyei Pszichiátriai betegek otthonában lakni?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg testvérem 43 éves. Nsitott gerincű és nincsenek fogai stb. Anyánk meghallt és én fogadtam be. Nem hajlandó egy csöppet sem megkönnyíteni az életemet. Nem akar leugrani az 5 percben lévő boltba, nem akar ott dolgozni, pedig felvették volna. Nem akar dolgozni a munkahelyemen pedig ott is felvették vilna. mind könnyű munka. Csak élőskodik rajtam. Kap rokkantnyugdíjat stb.

Ő használja a legtöbbszőr, sőt már csak ő használja a netet, villanyt, gázt stb. és nem fizeti ki még a felét sem.

Nem bírom! Kidolgozom a belem és egy fizuból nem tudok mindent fizetni.

Sokat melózok, hagyatéki házunkat is én tartom karban stb. hogy eladhassuk már. nő létemre kaszálok, takarítok, ügyfelekkel foglaljozok stb. aztán még dolgozok. alig vagyok otthon, mert rögtön boltba kell menni, főzni rá stb.


Mennyibe kerül bázakerettyén ha beadom oda.

Ha megvonják tőle a rokkantnyugdíjt akkor sem fog dolgozni. Nem akarok élősködőt tartani, mégha a bátyámról van szó. már 3 éve ez megy.


hiába lárja h alig vagyok otthon, összeesek stb. ő sajnáltatja magát h jajj nincs ereje még kaját sem rendelni vagy biltba menni h az ÉN pénzemet költse.

Ha veszek kaját, abból is csak 2 százalékát eszem de már semmit sem.

Mennyibe kerül?

Az ő pénzét vennék le?

Neki 120 000ft roknyugdíja.

Tud főzni, ellátni stb. magát. dolgozni sztem tudna de lusta s nem akar.

sztem semmi baja sincsen.


2023. jún. 21. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyitott gerinccel született és nincsenek fogai, de szerinted semmi baja sincsen?
2023. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha felhívod a bazakerettyei otthont, lehet hogy még pontos választ is kapsz.
2023. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem kaptam. csak azt mondták h töltsek ki egy kérelmet. nem mondták h mennyibe kerülne.


én is nyitott gerincű vagyok és nő. mégis dolgoznom kell.


volt több lehetősége h ingyen teljesen megcsináltatták volna a fogait, de nem akarta. szerintem csak azért mert fenn akarja tartani azt a látszatot h beteg semmi baja, simán mehetne dolgozni.


nekem ezerszer több bajom van, mégis dolgoznom kell.

2023. jún. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!