Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Energiaital függőség?

Energiaital függőség?

Figyelt kérdés

Már rengeteg ember szerint elléggé energiaital függő lettem, eddig ittam 1hét/1Hell-t, mostmár heti 4-5 darabot. Ez ha tényleg függőségek számít, hogy lehet abbahagyni? Eléggé érzem már a mellékhatásokat.


17/F



2023. jún. 22. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy ez már függőség-e? Ha úgy érzed, hogy le akarsz jönni róla, de nem tudsz, akkor ez függőség, attól függetlenül, hogy abszolút értelemben sok-e vagy sem az a heti 4-5 Hell. Egy doboz Hell kb. egy csésze kávéval azonos koffeintartalommal rendelkezik. Fogyassz helyette teát, csokit és B-vitamint, a napi teaadagot szép lassan csökkentve, és ilyen módon egy-két hét alatt különösebb gond nélkül le tudsz szokni róla.
2023. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem függőség! Jobb, ha lassan leszoritod a heti mennyiséget.
2023. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez még szerintem nem függőség.


Az mas tészta, hogy 20 eve 1-2 energiaital volt a piacon és megvoltunk nélküle teljesen.


Most meg azt látom, hogy általános iskolások is isszák, mintha anélkül nem lehetne kibirni a hétköznapokat.


Én speciel nem iszok, egy időben ittam és tényleg jól porgetett munkában, de amikor leszoktam róla rendesen be voltam lassulva hetekig.

2023. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 rendben van.
2023. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!