Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be merjem vallani a pszichiáte...

Be merjem vallani a pszichiáternek, hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Nem jó nekem ebben az életben, azt érzem már be akarom fejezni... Nem látom értelmét feleslegesen szenvedni. Járok pszichiáterhez de nem lettem boldogabb a gyógyszerektől.

Nem tudom van e értelme bevallani tud e segíteni egyáltalán...



2023. jún. 23. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mondd el neki
2023. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp beszélj róla neki. Miért akarsz?
2023. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nem látom értelmét az életnek, nem is szeretem, nem vagyok jó semmire... Sokáig lehetne sorolni, dolgok amiket nem tudok megoldani stb. meg utálom magam amilyen vagyok és mások is.
2023. jún. 23. 14:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Munkahelyen se jó van 1 szabadnapom és már idegeskedek, hogy másnap menni kell még akkor is ha nyugtatót veszek be, fogytam 2 kgt, mert enni se tudok rendesen, kedvem sincs foglalkozni vele... Ez az állandó pénzen való stresszelés, félelem értelmetlen szenvedés szerintem de hát ez van ez az élet a legtöbb embernek...
2023. jún. 23. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Broder, en mar 5x megprobaltam, eloszor csodanak nevezte hogy tuleltem, majd a tobbinel elkuldott a picsaba.
2023. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező és mindenki !


Szerintem mentsük meg magunkat, mivel senkit nem érdekel IGAZÀN, hogy vagyunk.


Önsorsrontók vagyunk.


De mivel én hiszek a túlvilàgban, ezért érzem azt, hogy az öngyilkosság nem jó.

2023. jún. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!