Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep milyen mellékhatásokat...

Lamolep milyen mellékhatásokat okoz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, akik szedtek/szedik ezt a gyógyszert. Még nem mertem elkezdeni szedni, mert nemrég kezdtem dolgozni és félek, hogy nem tudnék dolgozni a mellékhatásoktól. Álló munkát végzek ráadásul ami mellett jó lenne ha nem lennék még fáradtabb.

2023. jún. 24. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:
50 mg kellene szednem belőle
2023. jún. 24. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lamictalt szedek, de úgy tudom, mindkettőnek ugyanaz a hatóanyaga. Semmi mellékhatást nem okoz nálam, annyi hogy én az esti adagot délután veszem be, mert nehezíti az elalvást, nekem az orvosom emiatt engedi így szedni.
2023. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tájékoztatóban ott van, azért van ott. Hogy XY-nak mit okozott nem jelent semmit, csak azt, hogy neki azt. Ott van a tájékoztatóban, van akinek amúgy semmit, de pl. a lányoknak szokta a ciklust baszkurálni néha pl. Olvasd el, azért van. Szedjed nyugodtan, nem írta volna fel az orvosod, ha különösen veszélyes volna (nem az, nem fogsz kidőlni tőle, ha álmos is leszel maximum picit, és maximum pár napig)
2023. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ég adta világon semmi mellékhatást nem okoz.
2023. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!