Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van mikor rámtör ilyen extrém...

Van mikor rámtör ilyen extrém szorongás, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem, hogy ezek pánikrohamok, de aztán rájöttem, hogy ezek szorongásos tünetek.


Ha rámtör ilyen nagyon nehezemre esik megmaradni ott ahol épp vagyok (nem kell hozzá kényelmetlennek lenni, elég akár az irodában a számítógép előtt).

Darabossá válik a légzésem. Elkezd fájni a hátam, totál befeszül az összes izmom.

Nehéz lesz koncentrálni, aztán csak egyszer elmúlik. Általában csak az aktív pihenés.


Ha keveset alszok akkor általában sokkal többször érzek ilyen belső feszültséget ami nem hagy nyugodni.


2023. jún. 28. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
En mar regota voltam orvosnal es szedek gyogyszert, mert elotte tizenvalahany ev kinszenvedesbol eleg volt. As eletem mar diszfunkcionalis volt. Nyugtato, de aztan antidepresszans, ami pl szorongasra is jo. Azota elni tudok, csinalni, amit masok.
2023. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én WD40-et szoktam jó mélyen letüdőzni. Attó nem fog szorulni.
2023. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-et mit szedsz?


Nekem háziorvos irt fel frontint de semmit se éreztem tőle szó szerint, igaz csak 0,25-öst szedtem.

2023. jún. 28. 19:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár napig szedtem aztán mivel nem hatott abbahagytam.
2023. jún. 28. 19:47
 5/5 anonim válasza:
48%
Imádkozz, nyisd ki szíveded Krisztus felé, hidd el, hogy rendbe jössz !:) nekem is segített
2023. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!