Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megváltoztathatja a diagnózist...

Megváltoztathatja a diagnózist a doki ha akarja vagy úgy látja hogy téves?

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet e kérni másod véleményt.Szükségem lenne rá nagyoon.Kéne 3 fajta gyógyszert is szednem de nincs rá szükségem,semmit se csinálnak max átalszom a napot tőlük...Másra tényleg nem jó.Papíron bipoláris depresszióm van,de a valóságban szerintem sima depresszió.Nyílván én nem vagyok orvos,de tudom milyen a bipoláris depresszió és én olyan nem vagyok.Nem változik a hangulatom se semmi
2023. júl. 2. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a pszichiátria kell menned szólni, hogy nem használ a gyógyszer csak eltompit, írnak mást helyette .
2023. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Megváltoztathatja, de mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő az atyaisten, így aztán másik orvos szokta megváltoztatni. A gyógyszerelés beállítását viszont neked magadnak kell kikísérletezni, mert a gyógyszegyárak csak saját vizsgálataikra tudnak hagyatkozni és te nem voltál a vizsgált személyek között.
2023. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a bajom a gyógyszerrel. Csak aludtam, ez volt a legnagyobb erő hogy oldjam meg magamtól mert ha a gyógyszer se segít akkor valamit muszaj csinálni .


1 év alatt jöttem ki belőle nagyon nehéz volt

2023. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg.


2-es, nem, nem magadnak kell. Az orvosnak kell beállítania. Szóval az orvos az atyaúristennek hiszi magát, de te a műkörmös szakmunkással kompetensnek érzed magad olyan gyógyszerek beállításához, aminek a működését még csak félig sem érted? Az kemény

2023. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!