Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme, bármi haszna, ha...

Van értelme, bármi haszna, ha felnőttként derül ki, hogy autista vagy?

Figyelt kérdés
Mindig is látszott rajtam, hogy nem olyan vagyok, mint az átlag. Most nem részletezem, de nagyon sok autisztikus tünet illik rám. Gondoltam hogy kivizsgáltatom magam, bár elég sok pénzbe kerül. Nem tudom van-e értelme vagy változik-e bármi, ha kiderül, hogy rajta vagyok a skálán.
2023. júl. 2. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme sincs. Ha az vagy meg ha nem, akkor is ugyanaz maradsz, aki eddig voltál, ugyanazok maradnak az erősségeid és a gyengeségeid is. Ha meg akarod mással értetni, hogy milyen vagy, a skálát elmagyarázni talán nehezebb, mintha csak arról kell beszélni, hogy neked milyen rigolyáid vannak.
2023. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen utazhatsz, parkolhatsz és hasonlók.
2023. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
76%
én 47 évesen tudtam meg. és életbevágóan fontos volt hogy megtudjam, mert 30 évig félrekezeltek borderlie személyiségzavarral és kényszerbetegséggel. ezt neked kell érezned hogy fontos e, nekem kb átírta az egész életem, mindent megértettem, helyrekerült minden, megértettem régi helyzeteket, és már nem erőlködőm hogy megváltozzak, mert rájöttem közel 50 év után hogy nem tudok. ha van kérdésed hogy mit miért tettél, vagy mit miért nem tudsz megtenni és állandóan válaszok után kutatsz, akkor nagyon megéri. de ha már felteszed ezt a kérdést, ebből én úgy látom, neked nem olyan fontos hogy kiderüljön. különben nem is kérdeznéd. úgyhogy tedd félre most ezt a kérdés, lehet hogy eljön még az ideje annak hogy válaszokat kapj.
2023. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!