Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne megszabadulni...

Hogyan lehetne megszabadulni az aggodalomtól?

Figyelt kérdés

Sajnos lesz egy tárgyalás a jövő hónapban, aminek igencsak kérdéses a kimenetele. Nem én hibáztam, de az eredménye nagy hatással van a jövőmre és az igazságérzetemre.


Azon kívül, hogy mindent megteszek ami tőlem telik az ügyért, mást nem tehetek, mégis

amióta tudom az időpontot ezen agyalok folyamatosan. Nem tudok kikapcsolni, az aggódás miatt ezen pörgök, azonnal ha véget ér a munkám, sőt munka közben is, mindegy kivel vagyok és mit csinálok.


Tudom, hogy nem lehet ezt kikapcsolni, mint egy gombot, mégis van valakinek ötlete, hogy a sporton, meditáción és a szokásos dolgokon kívül, mit tehetnék, hogy ne aggódjak ennyit és ennyire.


Tudom, hogy amit lehet megteszek az ügyért, ezenkívül az aggódás felesleges, mégsem tudom abbahagyni.


Szóval tudom, hogy felesleges aggódni, mert attól nem változik semmi, mégsem tudom kikapcsolni az aggódás gombot.


Előre is köszönöm a tanácsaitokat!



2023. júl. 3. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
El kell foglalnod magadat màssal! Menjél sportolni ki a szabadba. Hétvégén kiràndulhatnàl.
2023. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!