Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pár hónapig hiánycikk...

Egy pár hónapig hiánycikk volt a rivotril, szorongásra és kényszerre kapom, viszont a hátuljára nincs ráirva már, hogy roche? Ti tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
4-et váltottam ki, de egyikre sincs ráírva, 5 éve szedem, ilyennel nem találkoztam, nem igazán merem bevenni. Aki még szedi, találkozott ezzel?

2023. júl. 7. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem szedtem soha, csak ötletelek, hogy lehet más a gyártó?

Betegtájékoztató mit ír?

Hívd fel a gyógyszertárat, ha ezen izgulsz.

2023. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ezeknek a gyógyszereknek sokkal súlyosabb mellékhatásai vannak mint amikre szeded. Így működik a fideszes egészségügy, így gyógyít: Értem, ez a baja, akkor szedje a gyógyszert" Nem is próbálják megoldani a problémát csak elnyomni gyógyszerrel. Az a jó a gyógyszeriparnak. Ha meggyógyulsz és nem kell gyógyszer, az nem jó. Barátnőm is szed valamit szintén szorongásra, egész nap olyan mintha be lenne drogozva. Röhögve meséli, hogy a kiskutyáját hogy gázolta el egy autó. Ennyire módosítani tudja a tudatot az ilyen gyógyszer... Persze nem azt mondom, hogy ne szedd, csak a véleményem írtam le.
2023. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
39%
Én továbbra is szedem, mint a hiány előtt, de nem tapasztaltam a hatásában változást, és nincsenek eddig nem tapasztalt mellékhatások.
2023. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?

Nekem is megvan a véleményem ezekről a szerekről, de nem az volt a kérdés, hogyan tesz zombivá, hanem hogy ki lehet a gyártó.

2023. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!