Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha magányos vagyok lelkileg,és...

Ha magányos vagyok lelkileg,és az mellett még van egy pár gondom,akkor (ezek miatt) a gondok miatt elmehet az étvágyam?

Figyelt kérdés
Mostanában kevesebbet eszek(amúgy sem ettem túl sokat).Szóval bele kezdek egy pl pizza szeletbe,ami nem túl nagy,és az elsőt még könnyen megeszem a másodikkal meg már küzdök(hozzá teszem úgy,hogy egész nap nem ettem túl sokat.
2023. júl. 8. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Igen.

Én is úgy vagyok a legtöbbször, hogy ha szomorú vagyok, magányosan érzem magam vagy bármi negatív gond adódik, akkor sokkal nehezebben tudok enni.

Szerintem ez olyan, hogy az emberek fele olyankor nagyon sokat eszik, a másik fele pedig nagyon keveset. Ebből a részéből nincs különösebb probléma véleményem szerint.

2023. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
depresszió tünete lehet étvágytalanság és túlevés is...
2023. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom nem itt keresel beszélgetéshez társat, de ha mégis, hátha, írj rám
2023. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!