Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az már nagyon a vég és a...

Az már nagyon a vég és a megőrülés jele ha nem tudom eldönteni egy sokkoló váratlan történéssel kapcsolatban hogy mire gondolok, mit érzek?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy engem a covid belesodort egy új mentális állapotba, amiből azóta sem jöttem ki.

Volt egy plátói szerelmem, akit hosszu évek óta istenitettem, soha senki iránt nem éreztem ilyesmit

Tudtam hogy sosem fogunk találkozni sem, de nem tudtam elengedni, senki más férfi nem tudott létezni mellette

Mikor megláttam, elvitt egy más világba.


Én hiszek a karmaban, és egy nagyon szerencsés ember volt, sikeres, értelmes, tökéletes külső, minden bejött neki fiatalon amit csak ember kívánhat.


Nagyjából egy évvel ezelőtt jöttek róla a pletykák, hogy valójában bűnöző, adócsaló, drogügyei vannak, de ami a legrosszabb hogy bizonyítottan nőket erőszakolt……

Azóta eltűnt és lehet róla tudni hogy börtönben van.


Nekem azóta erről az ügyről nincsenek gondolataim.

Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy azon csodálkozzak hogy egy ilyen szerencsés emberből a legszerencsetlenebb lett, hogy magamat sajnáljam hogy milyen balfasz vagyok, vagy hogy ha ránézek a bűnözőt lássam e, vagy azt akibe évekig szerelmes voltam.

Képtelen vagyok felfogni hogy ilyen szürreális dolog megtörténhet, pláne a szürreális covid után


Meg fogok örülni?


2023. júl. 11. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Na meg egy konteos aki a covidra vagy az oltasra fogja a dolgait.


XD tovább nem is olvastam a történetet, ott már elég volt belőle

2023. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Az a szürreális, hogy még mindig egy plátói szerelmen keseregsz és a kovidra fogod. Szerinted ha nem lett volna kovid, akkor most boldogan élnétek egy filmbe illő életet együtt?

Inkább a sarkadra kéne állni és élni a valóságban, ha ennyire nem megy akár terápiás segítséget kérni.

2023. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
7%
Jól gondolom, hogy ez az illető egy híresség lehet?
2023. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Túl sok netflixet néztél fiam.


Vegyél erőt magadon és keress egy munkahelyet, ne ide írogass kreálmányokat. Nem vagy te írónő.......

2023. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez mar beteges, igen.

Amugy mar a napokban (tegnap?) kerdezted...

2023. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ti jobban rá vagytok kattanva mint én

Én csak annyit mondtam hogy a covid elvitt egy szürreális irányba, aztán jött ez

Soha nem kérdeztem meg itt erről

Pedig szoktak itt normális emberek is lenni, most úgy látom kifogtam a szart

2023. júl. 11. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem vevők az emberek a fikcióidra, amit itt adsz ki magadból unalmadban.
2023. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig szinte szorol-szora ugyanezt irtad. Meg itt tippeltek a valaszolok, h andrew tate vagy armie hammer volt-e a platoi szerelmed...🙈😂😂

Hany eves vagy? 40vmennyi, stimm?😝😂😂😂

2023. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én arra értettem hogy nem a mentális egészségbe irtam és annak már több hónapja drága

Emojikkal nem kellene ebben a rovatban lenned

2023. júl. 11. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

8-as telitalálat akkor XD


Mennyire unatkoznak itt emberek, ez a kérdező totálisan jó példa rá.

Gondolom másik kérdésben meg felteszi, hogy mi a gond vele, szeretne javulni mentálisan.

Persze nem dolgozik, otthon eltartják. Unalmában meg ide ír ki ilyen kérdéseket, mint ez is.

2023. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!