Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Államvizsga előtt bevehetek...

Államvizsga előtt bevehetek pár órával egy rivotrilt?

Figyelt kérdés

Vagy egy tablettától rászokok?

Nagyon izgulok, szédülök a vizsga miatt.


2023. júl. 11. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Elalszol tőle. Max valami könnyű növényit vegyél be. De az államvizsgát idáig még mindenki túlélte. Amúgy milyen államvizsga július 12-én?
2023. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Be, ha annyira nem fontos a vizsga, akkor nyugodtan.


Valoszinuleg csak szarul leszel tole, szedulni fogsz, nem fogsz tudni normalisan gondolkozni, esetleg el is akarsz majd aludni.


Mindenki nagyon izgul allamvizsga elott, ezt tul kell elni.

2023. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor mire jó ez a gyógyszer, ha erre se hatásos?

Itthon van, még nagymamámnak írta fel háziorvos.

2023. júl. 11. 13:16
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha még soha nem vettél be, ne pont az államvizsgádkor végezz önkísérletet, csúnya baleset lenne, ha nagyon elálmosítana. Ŕaszokni mondjuk nem fogsz egy szemtől, kivéve, ha vérszemet kapsz, és egy hétre rá megint hozzányúlsz, aztán hol ezért, hol azért veszed be kivételesen.

Vegyél be inkább taurin port + egy-két kapszula citromfű-kivonatot, az enyhécske ugyan, de biztosan nem álmosít.

2023. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó ötlet. Én elaludtam tőle
2023. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább kihagyom, meggyőztetek.
2023. júl. 11. 13:23
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Eros nyugtato, tompit. Szerinted jo otlet lenne tenyleg bevenni? Allitolag most szerzed meg a diplomadat, lehetne tobb eszed.
2023. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
NE!!!
2023. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Xanaxszal mentem, egyáltalán nem éreztem a hatását. Az adrenalin még mindig erősebb. Utána persze én is jóval fáradtabbnak éreztem magam, de éles helyzetben egyáltalán nem ütött ki. Mondjuk nem először szedtem
2023. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Ne indsztgessétek már, alacsony dózisú nyugtatótól nem fog elaludni vizsgaszituációban.
2023. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!