Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz lenne otthagyni az egyetem...

Gáz lenne otthagyni az egyetemet egy hónappal az államvizsga előtt ?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy már nagyon nehezen viselem ezt az egész időszakot. Úgy érzem nem bírok még ki egy hónapot és a tanulással is rosszul állok. Nem gondoltam volna egy évvel ezelőtt hogy ennyire demotivált és kedvetlen leszek tőle. Rendesen pánikbeteg vagyok ha a vizsgákra gondolok és arra hogy mennyit kell tanuljak. Egyszerűen eltervezem h megtanulok x tételt és nem jön össze . Olyan sokat halogattam, hogy felgyülemlett. Már elég régen rossz passzban vagyok miatta. Az sem nyugtat meg h vannak más csoporttársaim akik semmit nem tanultak még ... én úgy érzem teljesen bekattanok már, leülök tanulni és képtelen vagyok rá. Nem tudom mi vezetett idáig de 3 évig el voltam . Most jött ki rajtam . Úgy érzem nem bírom már. Az is jobb lenne ha meghalnék már , nem bírom idegileg ezt az időszakot. A suli miatt nincs is életem sem szinte. Egyszerűen minden tönkre ment körülöttem . Én is tönkrementem. Segítség mert tényleg nem bírom már , nem tudom mit csináljak.

2021. ápr. 27. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
A lehető legnagyobb hülyeség most otthagyni a sulit. Letoltál 6 vizsgaidőszakot már és az utolsónál feladnád? Nagyon meg fogod bánni de mégis megcsinálod akkor viszont nagyon büszke leszel magadra.
2021. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, minden megfordult már a fejemben de teljesen kivagyok már idegileg.
2021. ápr. 27. 17:29
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is ebben a szar időszakban államvizsgáztam online.Nem volt felkészülési idő sem,rögtön kellett mondani a tételt,de meg sem fordult a fejemben,hogy feladjam egyetlen pillanatra sem.
2021. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor te erősebb vagy:)
2021. ápr. 27. 18:00
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas ostobaság lenne most megfutamodni. Csűrheted így, meg csavarhatod úgy, le kell szegni a fejed és megcsinálni. Az államvizsgákat általában túl szokták élni:) Mindig menekülni fogsz?
2021. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is nagyon meg voltam ijedve az államvizsgától és én is azon agyaltam, hogy elhalasztom. De elmentem és 5-ös lett :D Legalább próbáld meg, vesztenivalód nincs.
2021. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Mivel veszítesz többet, ha elmész és megbuksz, mintha meg se próbálod? Lehet összejön egy kettes. És ha nem mi lesz? A világ nem dől össze, kismillió ember nem végzett egyetemet egy csomóan hamarabb kibuktak és mégis boldogan élnek. Nem ér annyit az egész hogy emiatt idegeskedj. Így vagy úgy de úgyis vége lesz ennek is. Ez csak egy egyetem. Sokkal nagyobb tragédiák is érhetnek az életben. Ez egy lehetőség amit te választottál magadnak, nyugodtan meggondolhatod magad és kihátrálhatsz, de utána mindig ott lesz a "mi lett volna ha".. míg ha megpróbálod még ha el is buksz megvonod a vállad és "ez nem jött össze ennyi".
2021. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Látszik utolsó, hogy te nem voltál egyetemista😃 vagy az a réteg voltál, aki szart a dolgokba és így is simán meglett😃
2021. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Ismerős. Nagy butaság lenne most kiszállni.

Próbáld elvonni kis időre a figyelmedet, nekem kerékpározással megy, illetve sétával, futással. Persze közben is járt az eszem rajta, de sikerült a mélyponton átlendülni.

2021. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de gáz.


Megértem, hogy idegtépő, de mire eljutsz az államvizságáig, minimum 6 féléven túl vagy, de sok képzésen a 7. félévben végzel.


Kibírtál 3 évet, álltad a sarat, teljesítetted a vizsgákat, megírtad a szakdolgozatodat... Már csak egy egyetlen hónap és egyetlen lépés választ el a diplomától. Komolyan veszni hagynád???

2021. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!