Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokan miért akarnak másokat...

Sokan miért akarnak másokat ennyire a pszichiáterek által felírt gyógyszerek ellen beszélni? Pl. antidepresszánsok ellen

Figyelt kérdés
Nekik van igazuk?
2023. júl. 14. 08:16
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
84%
6-os. Te vagy a 6-os. És ezt a mellékhatás dolgot nagyon elbagatelizálod.
2023. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
76%
A májad? És a többi. Olvasd el a betegtájékoztatókat!
2023. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
24%

#11


Mik lennének azok a nagyon súlyos mellékhatások? Maximum a farkadat féltheted, az összes többi vagy enyhe, vagy rendkívül kicsi az esélye.

2023. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
63%

Nnna az összes értelmes és tájékozott válasz lepontozva. 😂😂😂


Szendi hívők, pfff.

2023. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
16%

10


A cymbalta nekem sokat segített nagyon, de csak 1-2 hónapig szedtem.

2023. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
36%

#15


Nekem is segít, egyetlen gyógyszer sem tüntette el a GAD-om, ez viszont igen. Az sem érdekel, ha örökre szednem kell, 0 mellékhatása van számomra, és még az ADHD-n is segít picit, a ritalinnal együtt pedig egyenesen csodát tesznek.

2023. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként az antidepresszánsok NEM okoznak hozzászokást, függőséget. Én 7 félét szedtem


XD haver 7 félét szedtel mar és szerinted az nem függőség??


Egyébként a mentalis egeszseg reszen a többség gyogyszerfuggo, szóval nem fogsz értelmes választ kapni.


Ők meg vannak győződve arról, hogy gyógyszer nélkül nincs élet, aki pedig ennek ellentmond azt 0-ra leszavazzák és ettől megnyugszik a lelkuk.


7 fajta drogot próbáltam de nem vagyok drogos, kb ilyen volt az emberünk hozzaszolasa.


Ahh mindegy is.. mindenki a maga eletet éli, ha nekik ez jó szedjék

2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
66%

"Egyébként az antidepresszánsok NEM okoznak hozzászokást, függőséget. Én 7 félét szedtem



XD haver 7 félét szedtel mar és szerinted az nem függőség??"


Mi köze van a függőségnek ahhoz, hogy hány antidepit kell kipróbálni, hogy az ember megtalálja a megfelelőt? Attól tartok, hogy nem tudod mit jelent a függőség.


"Egyébként a mentalis egeszseg reszen a többség gyogyszerfuggo, szóval nem fogsz értelmes választ kapni." Erre az állításodra nyilván tudsz valami bizonyítékot is mutatni.


"Ők meg vannak győződve arról, hogy gyógyszer nélkül nincs élet, aki pedig ennek ellentmond azt 0-ra leszavazzák és ettől megnyugszik a lelkuk."


Vannak olyan zavarok, amikre kell a gyógyszer, hiába nem tetszik ez a lelkednek.


"7 fajta drogot próbáltam de nem vagyok drogos, kb ilyen volt az emberünk hozzaszolasa."


Fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.

2023. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
84%

Erre bizonyítékot mutatni?

Igen. Nézd meg hány százalékon van a válaszom:D

2023. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
80%

Igen is függőség aki nem próbál meg gyógyszer nélkül élni, és az első enyhébb depressziós epizodnal már iratja is fel az antidepit, ahelyett hogy megbirkozna vele terapeuta segítségével.


Kár szépíteni. Ez az igazság

2023. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!