Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokan miért akarnak másokat...

Sokan miért akarnak másokat ennyire a pszichiáterek által felírt gyógyszerek ellen beszélni? Pl. antidepresszánsok ellen

Figyelt kérdés
Nekik van igazuk?
2023. júl. 14. 08:16
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
39%
Interneten vettem, gyógygomba, leírják a sokféle jó hatását, többek között a depresszióra is jó. Tényleg észrevettem, hogyha nagyon szomorú vagyok, passzív, ettől aktivizálódok, jobb kedvem lesz. Néha egyet veszek be, néha többet. De a futás és a napozás is kell a depresszióm gyógyításához. Együtt igazán hatásosak. De néha csak a süngomba van.
2023. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%

41


Köszönöm szépen. Am. neked van depresszió diagnózisod?

2023. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
24%
Nincs. Nem járok orvoshoz. Soha.
2023. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem a süngomba segít a depresszión."


"Nincs. Nem járok orvoshoz. Soha."


Akkor egyezzünk ki abban, hogy a vélt depressziódon segít.

2023. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%

44


Ne legyél már mindig ilyen szigorú. A végén megint törölik a válaszainkat a modik. :)


Amúgy kicsit nekem is gyanús, hogy ez a süngomba az a kategória, mint az orbáncfű, ami tényleg segíthet embereknek, nekem persze semmit nem csinált, amikor próbáltam.


A pszichedelikus szerekről lehetne értekezni, de az nem legális.


Próbáltam a CBD olajat, na persze az sem csinált semmit. Illetve dehogynem, rosszabb lett tőle a szorongásom. :) De hogy ez hogyan lehetséges, nem tudom. Hiszen nincs benne THC.

2023. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért elvileg egy orvos, pláne szakorvos csak többet tud az ilyen dolgokról, és hogy mire miért is kell gyógyszer.
2023. júl. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
30%

"Ne legyél már mindig ilyen szigorú. A végén megint törölik a válaszainkat a modik. :)"


Muszáj, mert így ebben a formában alkalmas arra, hogy embereket tévesszen meg. Amúgy a süngomba a kutatások szerint valóban eredményes lehet a depresszió kezelésében, ahogy ezernyi más cucc is. Sok féle depresszió van, ki-mire reagál. Na, de az ilyen kicsit nyomottabb vagyok, megyek futok picit aztán minden jó, meg szar a kedvem ma, na az nem depresszió. Ezért kell az orvos, az öndiagnózis nem okos.

2023. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
50%

47


Jó futást! :)


A pszichedelikus szerekről azért szívesen társalkodnék veled, nem priviben, hanem itt vagy akár egy új kérdés alatt, csak nem tudom, hogy lehet-e.

2023. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, hogy értekezni róla szabályellenes lenne, amíg senki nem buzdít senkit arra, hogy törvényellenest tegyen.
2023. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
50%
Rendben. Akkor te fuss, én meg felvetem a kérdés(eke)t.
2023. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!