Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni a...

Hogy lehet kigyógyulni a depresszióból? Hogy lehet leküzdeni a pánikrohamokat, halálfélelmet? Hipohondriát? megbolondulok.

Figyelt kérdés
A férjemmel gondok voltak, miután teherbe estem, de túléltem… Majd elvesztettem apukám fiatalon, váratlanul meghalt, 51 évesen. Várta az elsö unokáját, nem érte meg… eltemettem, utána mentem szülni. Jött egy mandulamütét… Iszonyatos kínom volt. Majd a kisfiam 2 évesen bélcsavarodást kapott, ez volt a pont az i- re. Összetörtem teljesen lelkileg, testileg. Belilultak az ujjaim idegalapon, lefogytam 48 kg- ra, nem merek egyedül lenni a kisfiammal, félek… hogy elájulok a stressztöl. 3 diplomás tanárnö, s igazgató vagyok egy cégnél. Közben úgy érzem egy senki lettem. Utálom, ha valaki hozzánk jön, kerülöm a társaságot. Napi szinten pánikrohamok, halálfélelem, plusz hipohondria. Rexetint szedek, most lesz egy hónapja. Pszichiáterhez is járok. 27 éves anyuka vagyok.

2023. júl. 14. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáter mellett érdemes lenne beszélgetned egy pszichológussal is. De inkább magánnal, mert a tb-sek általában pont lesz*ják az egészet.
2023. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem hat a gyógyszer? Kipróbáltál esetleg mást?
2023. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te már a gyerek előtt sem voltál teljesen jól, korai volt még gyereket vállalnod.
2023. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!