Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni ebben az...

Mit lehet csinálni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha pszichés betegséggel rokkantsági ellátást kapok és mellette négy órát dolgozok, mit tegyek ha anyagilag kilátástalan helyzetben vagyok? Engem ez megvisel semmi segitségem nincs, egyedül vagyok. Csak egy normális életszinvonalat szeretnék, hogy ne kelljen számolgatni a pénzt és hogy tudjam élvezni az életet. Egy életünk van, és jogos ez az elvárás
2023. júl. 14. 23:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Azóta távolodnak tőlem mióta problémáim vannak, amíg jól ment addig voltak barátok stb
2023. júl. 14. 23:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy bírnád e a 8 órát. Nem akarok tanácsot adni, mert én is csak próbálkoztam a nyílt munkaerőpiacon, de nem sikerült túl jól. Én mindig azt mondod, hogy munkaképessé tegyenek, így nincs is sok nyugdíjam, de most is segítettek 8órás állást találni.

Nincs valami hobbid? Szakmát nem szeretnél tanulni? Nekem ezekből vannak plusz pénzeim.

És igen egyedül nehéz. Nekem nem élnek szüleim, testvéremék meg leszarnak.

2023. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!