Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, eljöttem a...

Pánikbeteg vagyok, eljöttem a családdal nyaralni, többször is mondtam nekik, hogy nem jó ötlet ha hoznak, mert biztos pár helyet nélkülözniük kell, egy rég látott rokonnal találkoztunk volna, viszont a pánik miatt nem tudtunk elmenni folyt lent?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon kiakadt, hogy vissza kellett fordulni, eddig is sejtettem, de mostmár ki is mondta, hogy szégyenli, mondjunk nekik mást, miért nem tudtunk menni stb, apukám támogatóbb volt azzal kapcsolatban mit mondjunk, viszont nem kaptam megnyugtatást, ő is kiabált velem, hogy fejezzem már be, mintha direkt csinálnám… A lényeg, hogy úgy érzem anyukám szégyenl és hihetetlenül rosszul esik, hogy kezeljem? 18/L

2023. júl. 21. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezdeném, hogy elköltöznék, ha velük élnék, mivel látszik az írásodból, hogy nem hogy segítenének, inkább rontanak a helyzeten. Elgondolkodnék a pánikbetegséged okain, hogy vajon mi válthatta ki, de megmerném kockáztatni, hogy a családhoz vezetne vissza, így az egyetlen lehetőséged az lenne, ha megpróbálnál a saját talpadra állni.
2023. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Visszavezethető hozzájuk is, elköltözés 2 évig még nem opció…
2023. júl. 21. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig állj ki magadért. Ezt megkell tanulnod. Ha tudod, hogy valami rossz hatással lesz rád, ne menj bele. Teljesen felesleges és romboló hatású. Tudom, hogy nem könnyű, és sosem lesz az, de közel sem lehetetlen 180 fokot fordulni, és egy sikeres, jó életet élni. Felfogás kérdése, kitartás kérdése, lesz mi megerősítsen. Kitartás🤗
2023. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze sokszor kell majd olyan dolgot csinálnod, ami kellemetlen lesz, nem mondom, hogy nem, és hogy fuss el. A lényeg az, hogy ne egyből a mélyvízbe ugorj, ha nem tudsz úszni.
2023. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!