Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira csúnyának tartom...

Annyira csúnyának tartom magam, hogy inkább nem hagyom el a lakást sem, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Annyira ronda fejem van, hogy inkább nem megyek sehova csak ha nagyon nagyon muszáj és másképp nem lehet megoldani.


Már több mint 10 napja nem voltam az ajtón kívül. Kaját rendelem de azt is úgy, hogy beállítom, hogy hagyják az ajtó előtt és akkor nem kell átvennem a futártól. Bármi másra szükségem van pl sampon azt is rendelek. Edzeni is itthon. Munkában meg szerencsém van mert teljes home office van így oda se kell bejárnom.


Kezdek már megőrülni de inkább ez mint hogy bárki lássa a fejemet.


2023. júl. 21. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt kene elhinned, hogy a lelked vagy elmed van bajban. Orvosi segitseg kell. Egy osszeegett, orrnelkuli arc a rondasag, ott kell erdemben beszelni rola.

Kerj, keress segitseget. Haziorvos, beutalo, ne toszd el az eleted. Nem veszitesz.

2023. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Pszichológus?

Miből gondolod, hogy ronda vagy? Csak te gondolod így, vagy mások is?

2023. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos hogy nem vagy az! Én napi ! szinten megkapom, megértem a szorongást így kimenni az utcára, de nem akarom hogy az élet elmenjen mellettem, vagy visszaszólok, vagy bedugom a fülem és élni kell az életet.
2023. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Ha azt gondolod, hogy ronda vagy, akkor az valószínűleg úgy is van.
2023. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
4 Hát ez tökre nem igaz és bunkó vagy
2023. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat.

Tegyük fel, hogy valóban ronda vagy. És? Ha kimész az utcára, ronda emberek tömegeit láthatod. Mégis járkálnak, jönnek-mennek. Sehol sincs kiírva, hogy csak a szépeknek szabad járkálni az utcán.

2023. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vegyél föl pókember jelmezt. Abban nem látszik a fejed és még vicces is.
2023. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Több problémám is adódik abból hogy csúnya vagyok. Nyilván nem akarok így megmutatkozni, illetve irigy vagyok azokra az emberekre akiknek van párjuk.
2023. júl. 21. 23:56
 9/16 anonim ***** válasza:
8 Mindenkiben van valami szép tehát felesleges kijelenteni így hogy fekete vagy fehér. Miért nem úgy látod magad hogy ez meg ez szép bennem, ez meg ez kevésbé? Mert egész biztos hogy ez így van.
2023. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Maskepp mondom. Ronda emberbe is bele szoktak szeretni. Nem a penzeert, csak ugy.
2023. júl. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!