Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esélye,hogy pszichiá...

Mennyi az esélye,hogy pszichiáter által felírt szorongásoldó gyógyszertől impotens lesz az ember?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 10:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%
Azok az OGYEI gyógyszerfelfüggesztések mind rendelet hivatkozásra szólnak ami már rég módosítottak. És az egészségügy már szét vagy cseszve így is. Háááááát..... ez Magyarország.
2023. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Csupán azért linkeltem neked, hogy lásd hány olyan alkalom van, hogy egy gyógyszer hatóanyagtartalma nem oké. Elég ritka dolog.


[link]


Itt egy példa rá. Ritka, és azt is hamar észreveszik.


" És az egészségügy már szét vagy cseszve így is. Háááááát..... ez Magyarország."


Szóval azt akarod mondani, hogy azért, mert szar az EÜ te tényszerűen kitudod jelenteni, hogy hirtelen az Egis elfelejtett tudni gyógyszertgyártani? Súlyos állítások súlyos bizonyítékokat igényelnek. Elő velük, ha van. A rizsázás az kevés lesz, főleg az olyan rizsázás, amiből evidens, hogy azt sem tudod, hogy miről karattyolsz. ;)

2023. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

3/


Scippa és itt írják is amit te


Az olyan gyógyszerek, mint a Scippa (az úgynevezett SSRI-k/SNRI-k) szexuális zavar tüneteit okozhatják (lásd 4. pont). Egyes esetekben ezek a tünetek a kezelés leállítása után is fennálltak.

2023. júl. 26. 00:56
 24/32 anonim ***** válasza:
14%

MIndegyiknél írni fogják, mint lehetséges mellékhatás, mert az összes okozHAT.


De az, hogy nem áll fel a cerka ritka. Legsűrűbben az van, hogy kicsit nehezebben sikerül az orgazmusig eljutnod, ez emeli fel leginkább a "szexuális zavar" arányát. Az magas, közel 50%. De ennek túlnyomó többsége az, hogy 5perc alatt lehet fél órát kell vele foglalkozni, meg az is lehet, hogy kicsit kisebb kedved lesz hozz. Esetleg picit nehezebben áll fel, de ne gondold, hogy legit impotens leszel tőle, az nagyon ritka. Azt még a nagyon erős drogok sem okoznak olyan sűrűn, a scippa hatóanyaga meg a vizipisztoly azokhoz képest.

2023. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
14%
5 perc helyett *
2023. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

24/


De akkor pl a tesztoszteront csökkentheti?Mert mindig azt mondják a szexualitásnál az a fontos.

2023. júl. 26. 01:09
 27/32 anonim ***** válasza:
47%
Csökkentheti, de ne aggódj, nem vészes. Ha probléma adódik, akkor abbahagyod, és megjavul a cerka.
2023. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy csak szorongásra szeded? Van egy atipikus antidepi, ami nem, hogy nem okoz ilyen problémát, de még vissza is tudja fordítani annak, akinek esetleg SSRI által okozott tartós problémája akadt.


Ha ennyire parázol ettől esetleg kérd ki a dokid véleményét, buproprion a neve. Ez egy NDRI.

2023. júl. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28/


Őszintén megmondom még nem szedem csak gondolkodom rajta,hogy lehet kéne mert nagyon sokat szorongok.Próbálkoztam már ilyen olyan terapeutákkal akik adnak egy csomó feladatot mivel,hogyan lehet elmulasztani a szorongásom/depresszióm de kevés a kitartásom meg halogatok meg ilyenek így azok a módszerek nem váltak be.Bár ugye ők azt mondják ez csak is az én hibám mert akarni kell és fejben dől el minden,de nekem ez nem megy.

2023. júl. 26. 01:41
 30/32 anonim ***** válasza:

Ja ismeros. en is ezt hallom evek ota tobb pszichiater meg pszichologustol hogy "magan mulik minden", "fejbe dol el minden" "minden minden". akkor minek fizetlek ember? Komoly osszegeket fizetek ezert, hogy a vegen engem hibaztassanak hogy valamit amit ok se tudnak hogy mit, de nem csinaltam/csinalok. Es bepofazzak hogy "fejbe dol el minden".


Hogy dol el az fejben, hogy szar hangulattal kelek fel de olyannal hogy koztudottan szuicid vagyok?


Hogy dol el a fejemben, hogy vagni kell magam es nem birok ellenallni?


Mondjak ezt egy opiate fuggonek hogy fejben dol el minden, kivancsi lennek a valaszra. Bar szerintem mondjak is...


Nekem az a konkluziom, hogy a legtobb pszichologus csak az ilyen parkapcsolat problemakra, meg ilyenekre jo. A kemenyebb mentalis betegsegektol felnek, legtobbjuk no, skizofrentol, skizaffektivto, klinikai depressziostol felnek mert mi van ha aggresszivva valnak stb...


Ok erre valok, nem a mentalis betegsegre. A mentalisokra a TB-n levokre valok, akiknek a szobajuk melett ott a pszichiatria meg neurologia egy szinttel feljebb es orok vannak. De a TB-sek tele vannak, elerhetetlenek a legtobbjuk. Nem hiaba akar mindenki maganhoz menni.

2023. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!