Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erősen öngyilkossági szándékai...

Erősen öngyilkossági szándékaim vannak, de nem depressziótól. Gyönyörű gondolataim vannak. Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés

Nos, nekem iszonyatosan nehéz életem volt. 11 évvel ezelőtt vége lett a normális gyermekkoromnak. Anyukám kezdett leépülni, kiraboltak minket, sorolhatnám. Én is kezdtem megromlani, elég erőteljesen. Egy másik településen éltünk, és oda szoktam lejárni. Mondjuk azt most jobb leszögeznem, hogy gyerekként is már iszonyatosan vizuális típus voltam, rengeteget képzelődtem, és volt amikor láttam is a dolgokat.

Ebbe a faluba a kiskori boldog énemmel szoktam beszélgetni, és visszaemlékezni az utolsó boldog hónapjaimra, amikor anya normális volt, és az életem is az volt. Visszaemlékezem, hogy akkor milyen kisbarátaim voltak, avagy arra, hogy már akkori érdeklődési köröm (most is ugyanaz :D ) mennyire ugyanaz a mostanival.

Ez a kicsi én már meghalt. Az akkori boldog, okos, jószívű énmagam már meghalt. Ma már egy depressziós, zord, bunkó senkiházi van. Ez az igazság. A gyerekkori énemet nagyon szeretem, egy nagyon jó kisgyerek.

A volt házunkhoz járok le, avagy a játszótérre, ahol sokkal játszottam. Nagyon jó érzés hogy mivel egy szegény település, semmi újítás nem történt azóta. Időutazás... Mivel fizikazseni vagyok a valós időutazás lehetséges kivitelezésével is gondolkodom, és visszautaznék az időben oda, hogy anyukámmal és az akkori barátaimmal legyek, avagy járjak egyet a faluba és nem ebben a tudatállapotban és traumákkal kelljen élni.

Az öngyilkosság azért merült fel, hiszen ott ölném meg magam, hogy mindvégig ott legyek, és a gyermekkori énemmel tudjak lenni, és ott legyek örökre, ahol boldog voltam.

Járok pszichológushoz, de nem tudom, nem lehet rajtam már segíteni. Nem is kell, más nem fog tudni. Én nekem 2 hónapja is öngyilkossági szándékaim voltak, de más miatt, magány, depresszió stb.. de így utólag nevetséges, hiszen nem azért kellene. Megvan kötve a kezem úgy érzem.



2023. júl. 26. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ha felismered hogy rossz ember lettél soha sem késő változtatni. Ha a kiskorú énedre szeretnél hasonlítani hajrá. Ne azt várd hogy a jó dolgok maguktól jönnek tenni kell érte. Az ember felelős a saját boldogságáért. Az lehet a baj hogy túl sokat agyalsz mi miért történik. Ezt engedd el. Mi az amit szeretnél? Menj csináld és így boldog lehetsz. De ha a játszótéren gondolkodsz hogy öld meg magad attól ne várj boldogságot. Kitartást képes vagy boldog életet termeteni magadnak én szurkolok. :)
2023. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

A halál úgyis eljön, ne siettesd!

Sajnalom, hogy így érzel, de éld az életed!

Majd kilábalsz a depresszióból....

Isten legyen veled !

2023. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Kórház
2023. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üdv az a helyzet hogy a múlt már nem létezik se a jövö csak a most létezik ami meg történt az már meg történt de gondolom ezt te is tudod

Tudom hogy egy gyermek kori trauma mennyire meg marad az emberben de muszáj túl lépned rajta ha csak a múlt ban jársz akkor le maradsz a jelenröl

Keres a jelen Ben jó dolgokat nem számit jóbban vagy kevésbbé élvezed mint a gyerek korod


A öngyilkoság tól nem lesz rószabb sem jóbb ha meg halsz

Számodra vége van mindenek meg szünsz létezni én azt ajánlom élj amíg lehet és élvezd ki mert utána már csak a öröké tartó semmi vár


Egyépként ha gondolod én szívesen barátkozok veled


Ha érdekel én is vizuális álmodozó vagyok én ezeket a gondolatokat szívesen meg könyvesiteném ha gondolod gyere könyvet írni egyedül uncsi

2023. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs a helyes írás ért
2023. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez a “túl kell lépned rajta” mostani divatos agyatlan szlogent nagyon bírom!

Hat van olyan, aki nem, vagy nehezen tud túllépni

“Lépj túl rajta” idióták

2023. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nehéz vagy nem tud de túl kel lépni rajta ennyi

Az én anyám nem betegeskedik hanem rég meghalt és tuléptem rajta

Ha nem megy az nem a én hibám

2023. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!