Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire van hatással a...

Mennyire van hatással a depressziótokra az időjárás?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Hatással van
Nincs hatással
Nem szoktam ezt figyelni
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Hogy a tökbe ne lenne. A depresszio gyakoribb azoknal akik keveset vannak a.napfenyen, akik peladul a.sarkorok kozeleben elnek es ott vannak a hosszu teli ejszakak... Rossz ido egyenlo kevesebb feny egyenlo eselyesebb depresszio. Az egesz osszefugg a d vitaminnal is meg az agyi folyamatokkal.

Hivatalosan en nem.vagyok depresszios. De mindig sokkal rosszabb kedvem van a borongos, esos idoben, a rovid nappalos tel idejen foleg ha nem sut ki hetekig a nap...a köd kifejezetten nyomasztani szokott. Szep szep a termeszet, de a rossz ido, vagy a sok jovo meno front azert ront.a depisek hangulatan.

2023. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron rosszabb a kedvem sokkal-sokkal, akkor is, ha éppen nincs depressziós epizódom. Ősszel, télen semmi bajom, olyankor kelek életre. A felhős, borult, esős időtől jobb kedvem és több energiám van. A napsütéstől előjön a szorongásom és a depressziós tüneteket is nehezebben bírom.
2023. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is nyáron vagyok rosszabbul.
2023. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is nyáron vagyok rosszabbul.
2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
ugyanúgy vagyok ezzel, mint a 2-es
2023. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nyáron hatványozottan rosszabb, fagypont alatt viszont olyan vagyok, mint egy Duracell nyuszi.
2023. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron rosszabb.
2023. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron másokon jobban látszik a boldogság, a felhőtlenség, a többség kivonul az utcára és élvezi a nyarat, a napsütést, ez szinte elvárás a környezetünktől is, jogy így kéne éreznünk magunkat, ez lenne a normális, ezért sokkal feltűnőbb szamunkra, hogy mi nem tudunk örülni, és ettől még lejjebb csúszunk a depresszióban. Ősszel, télen minden csendesebb, nyugodtabb, mindenki befelé.fordulóbb, így könnyebben belesimulunk a tömegbe depressziósan is.
2023. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
A melegtől és a napfènytől depressziós leszek.
2023. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is. Illetve pánikrohamom van, ha nem kapok levegőt, és melegben ez van, ami még rátesz egy lapáttal a depresszív hangulatra, ami április környékén beáll. Bántó a napfény is. Nyáron minden nagyon sok.
2023. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!