Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek sport öltözetben...

Nem merek sport öltözetben elmenni a suliba.Szorongok,egyszerűen gyűlölöm a testem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sport szakra jelentkeztem és a mai nap sport napok lesznek és félek hogy mindenki engem fog nézni. Nem vagyok kövér sem vékony. Rendszeresen edzem, helyesen taplalkozom,viszont ha pasik közelében kell lennem feszülő cuccban egyszerűen fedzelyezve érzem magam. Elindultam a suliba, de minden tükörbe csak azt nezem mik a hibák rajtam, és hogy bevag-e a nadrág..

Mit csináljak?



2021. szept. 2. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Küldj egy képet magadról és mi eldöntjük, hogy jogosan szorongsz.
2021. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
3 napig fura lesz, aztán megszokod. Ne izgulj, biztos vagyok benne hogy csak túlreagálod mint a lányok 99%-a, és semmi baj nincs veled. Ha néznek azt meg inkább vedd dícséretnek :)
2021. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hogy testkep zavarod van. De lehet az ég világon semmi baj nincs. De kép nélkül nem tudunk többet mondani.
2021. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
1-es és 3-as, szerintetek aki ennyire szorong, az fog képet küldeni idegeneknek? Meg ha nem a ti ízléseteknek megfelelő, akkor azt fogjátok mondani hogy van oka a szorongásra? Gondolkozzatok már..
2021. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
4. Akkor mégis mit kellene válaszolni ha olyan szörnyű okos vagy???
2021. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem feszülő cuccban mennél? Van rengeteg olyan melegítőnadrág, ami nem feszül, de sportra tökéletes.
2021. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5: Bíztatni kell, függetlenül attól hogy te mit gondolnál róla egy kép alapján. Nagyon rossz ha az ember nincs kibékülve saját magával, ezt csak úgy lehet leküzdeni, ha mások pozitívan állnak hozzád.
2021. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És ahol rendszeresen edzel, ott nem zavar, hogy sport cuccban vagy???

És tényleg válassz olyan ruhát, ami nem totál feszülős.

Meg nyugi, nem fog senki sem nézni, mindenki sport cuccban lesz, nem leszel feltűnő.

2021. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne menj feszülős cuccban 🤦 Mondjuk mindegy, ma már elmentél benne, de délután simán elmehetnél venni nem feszülős sportruhát. Van.
2021. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!