Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne ezt feldolgozni?

Hogyan lehetne ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Régebben még a Covid előtt, imádtam külföldre repülni, és kevesebb jövedelmem volt, de nagyon sok repjegyet foglaltam 10 ezer Ft körül oda vissza. Most dupla annyi a pénzem, mégse tudok foglalni, olyan brutál drága. Igaz van hitelkártya de nem merek ilyen adósságokba keveredni.

Csak emiatt rosszabb a pszichés állapotom


2023. júl. 28. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Öreg vagyok, de még a Balatont se láttam, de ettől nem hányok, nem töprengek, nem tördelem a kezem, hogy mi lesz most..... Adakozz, hátha az jól esik a lelkednek.
2023. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Biztosan vannak akciós árak is, nézelődj, gyűjtögesd a pénzed.

Szerintem nem kellene lemondanod az utazásokról hamár ennyire szereted.

2023. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülni kell annak, hogy sok lehetőséged volt utazni/repülni.
2023. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
dolgozz és ne anyádékon élősködj, aztán nem fog gondot okozni
2023. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeld el, dolgozom, és albérletben lakom. És még rokkant nyugdíjam is van, meglepő, mi?
2023. júl. 28. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Életembe nem repültem még, de van ismerősöm aki még a megyét se hagyta el annyira szegény családból származik.


Próbáld értékelni, hogy az átlagnál már így is jóval több helyen voltál

2023. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van
2023. júl. 28. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Utazz oda, ahova teheted, ha számodra ez ad örömöt. Belföldön is biztos van sok hely, amit még nem láttál. Repjegy se mindig drága, csak jó időben kell nézni a megfelelő helyre. Haveromék tavaly novemberben egy huszasért repültek oda-vissza Skóciába. Júliusban Ibiza nyilván nem lett volna meg ugyanennyiből.
2023. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!