Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miagen hatott annak, aki...

Miagen hatott annak, aki szedte alvásgondra és depresszióra? Lamolepet és Eleniumot is szedek.

Figyelt kérdés
2023. júl. 29. 05:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos nekem alvásgondra egyik antidepresszáns se vált be.
2023. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem arra jó. De nem tudom, hogy depire és nyugtató elvonáson fog-e segíteni.
2023. júl. 29. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:

1


7 mg mirtazapintól ki fogsz dőlni mint egy tehén. De csak 1 - 3 napig hat úgy.


A mianserin picit más (miagen), annyiban viszont hasonlítanak, hogy tetraciklikus antidepresszánsok. És erős antihisztaminok.

2023. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A mianserin (miagen) majdnem ugyanolyan mint a mirtazapine, azt szedtem. 30mg.


Az volt a baj, hogy eros antihisztamin. Igy sok antihisztamin alapu nyugtato nem hasznalt, pl hydroxyzine termek neve Atarax. Amit mutetek elott szoktak hasznalni. En bevettem a muteti adagot es alig ereztem. Meg eleg mas a mukodese ezeknek a tetrac. antidepiknek. Csak aztan 3 ev mulva megszunt a hatasa teljesen a mirtazapine-nak. Valtani kellett

2023. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Altat,nyugtat. Depire nem tudom, hogy jó lesz-e.
2023. aug. 1. 15:56
 6/13 A kérdező kommentje:

Kapok Lamolepet, Tiapridalt, Pregabalint és ezt. Bipolra.


Elenium helyett Xanaxot, de azt elhagyom fokozatosan.

2023. aug. 1. 15:58
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem hangzik rossz kombonak. Eleniumot en meg sem ereztem elsore sem. Tobb kellett, azt meg mar nem akarta az orvos.


Xanax SR 2mg viszont elaltat mint a lo segge.


Lamolep termek (nem hatoanyag mert az ugyanaz) helyett en Lamictal-t kernek mert abban 42 db van, par honap alatt kijon egy havi adag es nem kell elmenned kulon mondjuk csak azert. Minden ugyanaz a Lamictalban mint a lamolepben. Annyi a kulonbseg, hogy a lamolep magyar gyartmany, a lamictal holland. De mondom minden ugyanaz, arban, tamogatasban, hatoanyag minden.

2023. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet akkor a lamictalt felvetem. Nekem 3*150 mg volt a pregab

1 hetet voltam kórhazban. Drága nekik,hiaba mondtam, hpgy behozatom anyuval. Mindet elvették. 3 mg Rivóra cserélték

Annyit nem akarok. 3 mg Rivó után semmit nem ért 3*2 Elenium


Ambulansan a Pregabalin felét

visszakaptam. 3*75 mg. Elég is

De Elenium helyett 3*0,5 mg Xanax kell. Majd elhagyom lassan.


Tiapr, Lamolep, Miagen jó kombó.

2023. aug. 1. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem felirta a dokmanto emelt tamogatasra is a pregbalin mert ott van az OGYEI tajekoztatoban hogy generalizalt szorongasra is lehet irni, ha meg lehet akkor azzal akart majd jonni hogy az indikacioban is ott van meg a diagnozisomban is es igy nem lesz baj. Igy felirt 2 dobozzal es kb csak 500 - 600 Ft-ot kellett fizetnem. De nem volt jo nekem, mert egett tole a hasam, de amugy jol hatott. Elenium helyett amugy ott a medazepam ami ugyanolyan hosszu ideig hat mint az szinte, talan hosszabb, miert a 3x0.5mg xanax akkor? dokmanto utasitotta? Meg ha igy mukodnek a dolgok akkor miert kell elhagyni? ezt te szeretned?
2023. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én szeretném elhagyni mert álmosít és mar nem szorongok. Orvosom szerint sincs mar rá szükségem.
2023. aug. 2. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!