Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eléggé egyedül érzem magam...

Eléggé egyedül érzem magam emeberek társaságában is, és egyedül se szeretek lenni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mostanába kezdődött ez az egész, először derealizációval, enyhe valóságvesztéssel, vagyishogy az ismert dolgok és személyek hirtelen idegennek tüntek egy ideig aztán visszavált minden. olyan mintha egyedül lennék a földön, attól félek még ha lesz barátnőm akkor is ez az érzés fog körülvenni, ilyen idegen érzés, és nem tudom mit tehetnék mert ez eléggé nyomasztó, mintha senkit se érdekelnék, és mintha én feccelném bele az időt a kapcsolatokba és értelmetlen, pedig voltak vannak barátaim, de sokat el is vesztettem úgymond idővel mert másfele mentek az életben.
2023. júl. 28. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb kapcsolatokra vágysz? Vagy nagyobb önállóságra?
2023. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindkettő.
2023. júl. 28. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Talán szociális fóbia. Menj el pszihiáterhez.
2023. júl. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!