Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Yarocent és scippat lehet...

Yarocent és scippat lehet szedni együtt?

Figyelt kérdés
Eddig scippat szedtem 20mg-ot de szorongasaim újra erősödnek. Ezt reggel szedem. Ma az orvos felírta estére a yarocent(15mg). Most azt olvastam hogy ezeket nem igen szabad együtt szedni a szerotonin szindróma miatt. Van valaki esetleg szedte már együtt őket ? Mennyire volt hatásos ?nálam kevert szorongásos és depressziós zavart állapítottak meg. Háromnegyed évig szedtem citalopram 20mgot nem volt jó. Februárban átallitottak a scippa 20mg-ra. Egy darabig jó volt de most megint szorongok. Igazából meg se tudom mondani hogy min. Állandóan ezen a betegségen jár az agyam hogy sosem fog elmulni, megőrülök stb stb. És a legjobb állandóan googlezok ezek után de egyszerűen nem tudom abba hagyni.....
2023. aug. 3. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet együtt szedni. Mirtazapine és egy SSRI elég gyakori kombó. Ezt a szerotonin szindrómás figyelmeztetést inkább csak a maguk bebiztosításàra írják bele a betegtájékoztatóba.
2023. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!