Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió elmúlik? Ki...

A depresszió elmúlik? Ki lehet gyógyulni belőle?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszert, jártam sokat terápiára is. Most úgy elvagyok a hétköznapokban, tudom tenni a dolgom. de érzem, hogy itt maradt velem a depresszió, és nem megy el sosem

2023. aug. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Már több éve küzdök vele ilyen olyan nyugtatókkal de semmi...Nagyon úgy néz ki nincs ki út ebből a káoszból! Munkám se lesz. A pénzem is elfogy lassan...
2023. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
Én is z voltam. De aztán lett egy igazi barátom és Ő kigyógyított. Szerintem Neked is jobb lesz ha lesz egy igazi barátod! Ha nincs senkid írj rám és én szívesen beszélgetek Veled!
2023. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 15-20 éve tart és nem hogy elmúlna, inkább egyre rosszabb.
2023. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Jópár éve depressziós vagyok, gyógyszert is szedek de ezzel sem lett jobb. Sokszor úgy gondolom én is nincs kiút, sajnos én is azt érzem csak rosszabb főleg 5 éve mióta meghalt egy általam gondozott szerettem.

Nem tudom mit tehetnék, hogy kilábaljak belőle nekem a környezetem sem segít a családomnak nem beszélhetek pl a problémáimról sem.

2023. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a gyógyulásban. Több évtized rossz tapasztalatait egyszerűen nem lehet semmibe venni és nem lehet átértelmezni, "átkeretezni" (sokadszorra), hogy mire is volt jó, ha egyszer nem volt az. Ép ésszel biztosan nem.
2023. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem múlik el..

Akit csupa rossz dolog ért az életben,ki az a hülye,aki utána mosolyog és úgy éli az életét,mintha mi se történt volna?

Velem csupa rossz törrtént mindig,haláleset,szakítás,csalódás stb..ezek,amik évtizedeket tesznek tönkre,mégis hogy lehetne nem depressziósnak lenni? Sehogy sajnos..

2023. aug. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Hogy ne csak a negatív tapasztalatok legyenek itt: Én kilábaltam belőle! Van megoldás, csak nem szabad feladni... Ne csüggedj! Keresd a saját megoldásod!!!
2023. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A depressziobol ki lehet gyogyulni. Az egy hangulat, mint az orom, szomorusag.


A klinkai/major depressziobol nem lehet kigyogyulni. csak kezelni lehet. azt is ha van ra kb. most nem tulzok a vilagon 10 - 20 tenyleg hatekony gyogyszer, de fos mellekhatassal, de szamitsuk most le azokat.


Abbol a legyunk joszivuek 20 bol neked mennyi lehet jo azt a jo isten meg Allah sem tudja megmondani, lehet egyik sem, lehet mindegyik, lehet 1, ami szerencsetlen mert valtogatni kell mert hozzaszokik az ember par ev mulva. aztan valtani kell, de mire? es ekkor jonnek az antipszichotikumok - ott mar majdnem vege a teljesen funkcionalis eletednek. Ha nagyon joszivu a dokid, felirhat Ritalint, de az sem a legjobb mert az meg tart 2 - 3 hetig es a szar atmegy fosba.


Ah, nincs megoldas. Napi kuzdelem az egyetlen modszer, vagy....

2023. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap ongy.gonfolatam tervem minden van. De sokat agyaltam ha most onkent kilepek mivan ha kovetkezo eletben megtobbet szenvedek majd nem tudom gyerekek hogy mi igaz mi nem se vallasos se semmi nem vagyok. De miert van az hogy valakinek tok patent elet jut valakinek a csorosag a betegseg az hogy utik verik lekileg terrorizaljak utobbi vagyok en. Valami oka van hogy ezt a sz.r eletet kaptam most ha rbbol kiszallok ami bevallom jo lenne mert nem szenvednek de kitudja hogy halalom utan meg mennyi szenvedest kinlodast fogok kapni regebben volt kiserletem 2 is erdekes elmeletileg kozel voltam de meg is itt vagyok. Szoval fura. Szivem szerint mennek a temetobe sot mar reg ott lennek de mi van ha kinyirom magam es megtobb szenvedest kapok fogalmam nincs:/ depresszios panikbetegeg szocfobos meg meg par dolog meg akad sehogy sem jo minden nap vegigszenvedem hosszu evek ota nrm birom ahogy szamolom meg vagy 30 ev elottem lehet borzalmas :/
2023. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9. Kedves! Amíg nem oldod meg a gondjaid, addig hozza az élet Eléd. Ha most lezárás nélkül lépsz innen tovább, újra és újra belesodródsz majd. Ha valóban hiszel az újjászületésben, akkor tudod, hogy Te választottad ezt a sorsot, vagy kaptad, hogy tanulj belőle!

Kérj segítséget! Ne add fel! Erős vagy! Van kiút! Hajrá! ❤️❤️❤️

2023. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!