Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak nyáron?

Mit csináljak nyáron?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok most nyári szünet van ugye, és ilyenkor olyan céltalan minden és legtöbbször unalmas. Mit tehetnék ez ellen?

2023. aug. 6. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka, önkénteskedés, feküdj le egy fiúval.
2023. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire nem tudod feltalálni magadat, igen sivár és unalmas életed lehet.
2023. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Most jut eszedbe? Már csak ez a hónap és vége... Eddig mit csináltál?
2023. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni, önkénteskedni, csináld az IKSZ-t. Habár munkát így nyár vége felé nehéz lesz találni. Csinálj valami szokatlant, pl fesd be a hajad vagy a körmöd ha nem szoktad, akkor is ha fiú vagy :D Egyik fiú haverom fogadásból kifestette a körmeit és annyira megtetszett neki, hogy azóta rendszeren festi suliba is :D Most pl lila neki azt hiszem.
2023. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"most nyári szünet van ugye"

Igen. Naptárt szoktál nézni? (augusztus van)

Nekem van már szakmám érettségivel. Amivel törölhetem a seg...:)

Mos még van hátra 1 évem egy fizetős suliból.

Hazajöttem vidékre, mert hiányzott a család meg az itteni haverok.

Már 2 hónapot güriztem napszámba, címerezés meg ami volt. Pénteken hagytam abba.(szeretem a fizikai munkát -- még )

Most marad bő 3 hetem kikapcsolódásra, pihenésre szórakozásra.

Te felcserélted a sorrendet.:)

De még mindig elmehetsz sulikezdésig dolgozni, van csomó diákmunka. Írd be böngészőbe, hogy hol laksz és diákmunka, valószínű hogy lesznek találatok.

Csak annyit írtál gimis vagy életkort, érdeklődést, támpontot semmit nem.:)

Írok azért néhányat amire szokott kereslet lenni: bolti kisegítő, gyorséttermi munkák, rendezvény kisegítő ,ruhaboltban valami teszek veszek leltáros, sok virág és növényárus keres kisegítőt, akár kertészmunka.

Keresgess, hátha találsz valamit ami érdekel ,és nem punnyadod végig a maradék nyarat.

2023. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Első: honnan veszed, hogy lány írta? Vagy mindegy? :P


A sportot kihagytátok: erősödj, erősítsd magad, az állóképességed, keress hobbit magadnak, de tényleg a diákmunka a legjobb, hiszen pénzt is kapsz érte, illetve olvass, szórakozz, pihenj, csinálj most minden olyat, amire eddig nem volt időd, haverokkal találkozz, csajozz vagy pasizz, önkénteskedj, de inkább tényleg pénzért dolgozz, találd ki, hogy mit csinálnál szívesen, és csinálj belőle pénzt!


Ja, meg alkoss: fess, színezz, rajzolj, zenélj, énekelj, készíts bármiféle műalkotást, pláne olyat, amit netán el is adhatsz, plusz pénz mindig jól jön, nem?


Netán tanulj valami új képességet, legyen az a testeddel vagy akármi, amivel kiállhatsz a legközelebbi térre egy kalappal pénzt begyűjteni.


Rubik kockát ki tudod már rakni pl? Stb.

2023. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
44%
Tedd rendbe a cirkadián ritmusodat, hogy jól bírd majd a gyűrődést, ha kezdődik a tanév.
2023. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig még senki sem mondta, de menj el kirándulni valahova (ha van lehetőséged rá)! Fedezz fel sok szép helyet, akár hazai, akár külföldi legyen az! Gazdagodj sok új élménnyel, hogy aztán iskolakezdéskor legyen mit elmesélned!
2023. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Igyekszem nemtől és érdeklődési körtől független dolgokat írni, mivel nem adtál meg semmilyen támpontot;


-olvass el egy könyvet

-írj egy történetet/novellát/verset

-rajzolj valamit

-fess

-dekoráld ki a szobád

-vegyél egy fehér pólót, és rajzolj rá szép mintákat, amit később akár hordani is tudsz

-találj egy új hobbit

-nézd meg a naplementét

-nézd meg a napfelkeltét

-maradj fent egész éjszaka (közben nézhetsz sorozatot, vagy filmet)

-tanulj meg tollat pörgetni (van egy csomó trükk a neten, én is azt tanulom éppen és nagyon hamar bele lehet jönni, és elég látványos, menő is)

-menj el új ruhákat venni

-írj egy régi barátnak, akivel már nem beszéltél jó sok idő óta

-menj el sétálni

-írj naplót

-edz, hogy formában legyél

-tanulj egy új nyelvet

-készíts ékszert

-süss, vagy főzz valamit



Most ennyi jutott az eszembe, remélem, tudtam segíteni:)

2023. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!