Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik arra megoldás, hogy 8...

Létezik arra megoldás, hogy 8 órás munkavégzésre lekorlátoztassam magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a helyzetem a következő van egy munkahelyem amit "szeretek" legalábbis végre van egy hely ahol már 2 éve megtudtam maradni, jól is végzem a munkámat, viszont állandóak a túlórák, 8 órában még jó vagyok, de az állandó 12 órázás megöl.

Pszichiáter vagy pszichológus esetleg letud korlátozni 8 órás munkavégzésre?

Borderline, skizofrén, illetve autista diagnózisom van, ha ez esetleg számítana.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. aug. 6. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Dormicum.
2023. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hazamész ha letelt a 8 óra.
2023. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, első vagyok eltévedt a válasz, ezt nem ide akartam.
2023. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hogy hazamegyek 8 óra munkavégzés után, csak akkor fegyelmit adnak túlóra megtagadás címszóval, és akkor 160 ezer forinttal kevesebb lesz a fizetésem (elveszik a prémiumot) illetve extrém esetben ki is rughatnak, ezért gondoltam arra, hogy a fentiekre tekintettel ha létezik rá mód valahogy 8 órára lekorlátoztatnám magamat.
2023. aug. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!