Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megtagadhatja a kezelésemet a...

Megtagadhatja a kezelésemet a pszichiáter ha nem szedem a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Ez már a második alkalom, hogy nem szedem be a gyógyszert amit felírt, mert elég erős/félek a mellékhatásoktól és dolgoznom kell, nem lehetek rosszul. De félek, hogy mostmár dühös lesz rám és nem kezel tovább. Pedig olyan aranyos, kedves, hogy nem akarom, hogy befejezze a kezelésemet, meg nem is vagyok még jól. Szerintetek mérges lesz rám ezután, nem kezel tovább?

2023. aug. 9. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen, persze, simán otthagy, ha a legkisebb dolog is nem tetszik neki. Mindegy, hogy csak 1-szer, vagy 2-szer fordult elő. Tapasztalat.
2023. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív csak magamat bántom pl. vágás, ütés szerintem lehet erre írta fel
2023. aug. 9. 19:46
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem gyógyszer kell, hanem pszichoterápia. A gyógyszer az égadta világon semmit nem old meg. Nem jó az az orvos. Senki nem mondta még neked, hogy pszichológusra van szükséged?
2023. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De mondta csak félek elmenni egy idegenhez, mégegyszer elmondani a problémáimat, mi van ha bunkó lesz stb. :(
2023. aug. 10. 17:59
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
A pszichológusnak az a választott foglalkozása, hogy ilyen problémákkal rendelkező embereknek segítsen. Azt nem mondom, hogy lehetetlen, hogy bunkó legyen, de te abból indulsz ki, hogy úgyis bunkó lesz, holott az az utolsó utáni variáció. Ő tudná a problémádat veled együtt megoldani. Sokkal hatékonyabban és veszélytelenebbül, mint a gyógyszer.
2023. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mai napig irja fel a szarokat, de nem mukodnek, viszont a tobbi kell, de csak akkor irja a tobbit ha a szart is irja "kulonben szorakozzon massal ez huzzon a pi*aba".


Hat gondoltam akkor jatsszunk tisztessegesen, en bekamuzom hogy szedem a szart, a tobbit kapom, a valosag meg mas. Erre elkezdi 2 honap mulva "jobban nez ki ugy latszik hatott a [szar gyogyszert illeszd ide]"


ilyenkor :)))))))))))))))))

2023. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!