Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy merjek pszichiáterhez menni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Először is fel kell öltözni...
2023. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik része nehéz? Megvan már a konkrét személy?
2023. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Régen (2 éve) voltam pszichiáternél, de ő olyan volt, mintha a barátom lenne, imádtam hozzá járni, de sajnos kevés ideig volt lehetőségem nála lenni, mert elment... azóta csak tengődök, és szenvedek, nyomorgok, és már eljutottam olyan szintig, hogy önkárosítás határán vagyok.


Felhívtam és kértem időpontot, de nem tudom mit merjek elmondani, mit kéne, stb. Rossz lesz egy idegennél lenni, akiről azt mondják bunkó... de csak hozzá tudok menni tb-vel.

2023. aug. 7. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
És még nem is tudom milyen lesz az illető, de már előre legyártod a filmet.
2023. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy szükséged van rá, és ő az egyetlen, akihez tudsz most menni. Holnap és holnapután sem leszel bátrabb, és a problémád sem fog magától megoldódni. Szóvalmigazából csak az időpont a lényeg, előbb-utóbb el fogsz menni, és akkor meg már jobb mielőbb. Menni fog! Az meg, jogy valaki azt mondja a dokiról, hogy bunkó, csak egy vélemény. Minden orvossal így van, van, aki áradozik róla, milyen jófej és jó szakember, más meg szidja. Kérj holnap egy időpontot, az sem lesz azonnal, lesz időd rákészülni lelkileg, de már jobban alszol, mert tettél egy lépést. :)
2023. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
4. *tudod
2023. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2023. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!