Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Hogyan tudnàm...

Miért van ez? Hogyan tudnàm lekűzdeni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Pàr hete nincs étvàgyam, ha meglàtom az ételt szédülni kezdek.. Évek óta bulimiàban szenvedek, de pàr hete ez valahogy vàltozott... Voltam kezelésen is, de az evésben nem sokat segített.
2023. aug. 13. 23:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfeljetettem írni hogy egy 18 éves lány vagyok
2023. aug. 13. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megint keresned kellene pszichiatriai segitseget.

En nem vagyok se bulimoas, se anorexias se semmi. De ha stresszelek az eletem minden teruleten, olyankor kb az ennivalo latvanyatol is rosszul leszek.

Nekem az segit, ha masokkal egyutt eszem, erdekes modon olyankor valahogy nincs semmi bajom. Ha nem egyedul elsz, akkor kerj meg valakit a csaladban vagy akikkel egyutt laksz, azok kozul.valakit, hogy hivjon teged is mindig enni, amikor o eszik es ha nem gond neked is keszitsen oda olyankor egy teriteket es akar egy kis adagot tegyen is ki es mikozben ott vagy beszelgessetek es te probalj enni.

Szerintem tarsasagban jobban eszik mindenki.:-)

2023. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem volt elég a kezelés. Hogy maradt abba? Továbbra is pszichiátriai vagy pszichológusi kezelésre van szükséged.
2023. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!