Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ilyenkor a hallucináció?

Normális ilyenkor a hallucináció?

Figyelt kérdés
Barátokkal elmentünk 3 napra nyaralni,és 4 órát aludtam kb minden éjjel és folyamatos ivászat volt.Most ahogy haza értem folyamatosan a fülembe az ő hangjuk van,meg a zsivaly ami folyamatossan ment.Meg néha olyan érzésem van mintha még ott lennék…Pánikbeteg vagyok alapból és ráparázok erre pluszba nagyon. Ilyenkor normális ez a hallucináció?Kialszom magam és jobb lesz?

2023. aug. 14. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Lehetett egy enyhébb alkoholmérgezésed. Aludj, igyál sok vizet, mert segíti az alkohol bomlástermékeinek kiürülését a szervezetedből, főleg az agyból. És valóban, jól sejted, az alvás sokat segítene.
2023. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem hallucináció. A hallucináció az, amikor biztos vagy abban, hogy a barátaiddal bulizol, közben meg otthon fekszel az ágyadban, kimerülten, de te tudatában vagy annak, hogy nem a barátaiddal vagy, csak olyan, mintha velük lennél. Megártott a buli, igyál sok vizet, aludjál sokat, pár nap alatt rendbe jössz.
2023. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg a vízhiány is betett.Mert a 3 nap alatt 1 pohár víznél nem is ittam többet.Csak sör,feles meg néha egy kis üdítő.

Itthon meg alapból megszoktam inni vagy 3 liter vizet:D

2023. aug. 14. 20:31
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem értem mi ez a lepontozás…

Köszönöm a válaszokat♥️

2023. aug. 14. 21:09
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem normális. Nekem akkor volt ilyen, amikor sokat buliztam. Miután haza értem és lefeküdtem aludni, a fülembe ott hallottam még a zsivajt, meg a zenét. Nyugodj meg, igyál sok folyadékot, rakj be valami relax zenét halkan. El fog múlni.:)
2023. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi,most picit ettem meg ittam jó sok vizet meg lezuhanyoztam jó hideg vizel és kezd meg szűnni ez a furi érzés:D

Barátaim is ezt mondták hogy ilyenkor ő náluk is elő szokott ez fordulni,csak az a baj én meg nagyon rá paráztam meg túl gondoltam:D

2023. aug. 14. 22:02
 7/22 anonim ***** válasza:
A vízhiány és a kialvatlanság is okozhat hallucinációt, bár ez szerintem nem az, csak szimplán zúg még a fejed az elmúlt napok pörgésétől. Kipihened magad és elmúlik.
2023. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Eros alkoholizmus utan szokott un. delirium tremens lenni. Hallucinacioktol kezdve epilepszia. Ha nem is alszol ra az a legjobb. Hat oruljunk hogy csak 3 nap volt szerintem.
2023. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miért jó ha nem alszok rá?
2023. aug. 15. 11:43
 10/22 A kérdező kommentje:
Napi 1 liter pálinka lement+pár doboz sör és eléggé remegek.Ez mi lehet?Pánik vagy valami kialakult?Ha így egyedül vagyok nem remegek és jól vagyok de ha menni kell valahova hirtelen rám tört ez a remegés.
2023. aug. 15. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!