Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogyha 33 óra ébrenlé...

Normális hogyha 33 óra ébrenlét után hallucinálok?

Figyelt kérdés
Pánikrohamom volt egész éjszaka és így nem bírtam elaludni,halálfélelmem volt.Tegnap olyan reggel 5kor ébredtem meg és azóta fent vagyok és ma reggel elkezdtem már hallucinálni nagyon durvákat,hallotam a telefonom csörgését ami nem csörgött,folyton azt hallom,hogy anyukám szólít de megkérdeztem és nem is mondott semmit,félre hallok,kutya ugatásra azt hiszem emberi beszéd.Nagyon durván rátesz ez is a félelmemre és annyira félek,hogy nem merek most sem elaludni,mert ha becsukom a szemem rögtön elkezdenek beszéd hangok lenni+rögtön kép bevillanások ilyen random emberekről,mintha már rögtön álmodnék.Ez normális,mit tehetnék hogy eltudjak legalább este aludni?

2023. júl. 8. 13:13
 1/10 Kitana. ***** válasza:
30%
Normális, próbálj úgy elaludni, hogy nézel közben mobilon valami videót, úgy nem fog az agyad random jeleneteket generálni amíg ébren vagy :)
2023. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, hogy a 33 óra tudományosan leírva eléri-e azt a szintet, ezek szerint nálad el, de lehet, hogy korábbról halmozódik az alváshiány. Nem vettél be altatót, nyugtatót? Nincs otthon? Ha nincs, akkor ismerőstől kérni néhány Xanaxot. És hétfőn irány a pszichiátriai gondozó. Eddig nem voltál?
2023. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Bár ilyenkor attól még, hogy úgy érzed egy percet sem aludtál, az nem feltétlenül van úgy.
2023. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
No9rmális. Mikor én 5 napig nem aludtam (mert egyfolytába spuriztam) akkor más emberekkel beszélgettem és olyan is volt hogy más helyen voltam mint ahol igazából. 4-5 nap után nagyon durva haluk vannak már nem csak hangok stb.
2023. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Szóval olyanokkal beszélgettem akik nem is voltak ott, mert full egyedül voltam itthon. És olyan is volt hogy azt hittem máshol vagyok, sőt rendőröket is hallucináltam. 4-es voltam.
2023. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem normális, max. ha mellette gyógyszert szedsz. Én pl. Rivotriltól hallucinálok. De van hogy fent vagyok 36 órát és dolgozom, tanulok. Csak akkor haluzok hangokat, ha stressz ér.
2023. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mielőtt rögtön álomba merülnék valamiért felriad a testem.Tudtam szerezni rivotrilt,remélem segít majd.
2023. júl. 8. 17:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát így hirtelenjébe 3x0,5ot bevettem.Úgy belazúltam,hogy most így a hangokkal a fejemben beszelek🤣🤣
2023. júl. 8. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aludnod kéne. Szerintem a pánikbetegséged kezeld. Nekem főleg saját magam segített:). Az agyamat kondícionáltam arra, hogy most befejezem ezt, nyugodt a légzésem, és miközben ezt mondtam magamnak parancsolóan préseltem a levegőt,mert nekem az volt a problem, hogy nem jött ki, csak szívtam be, és majdnem megfulladtam, mikor ez rámjött.Emellett szívdobogás, halálfélelem... Emellett egyszer egy pszichológusnál kisírtam a problémámat. De főleg az előbbi segített. Az elején azt hittem belehalok, több roham lement, mire ez bevált. De bevált.
2023. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy azóta, kérdező?
2023. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!