Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinról kérdés?

Frontinról kérdés?

Figyelt kérdés

Frontinból ha sokat vesz be valaki mi lesz? Tényleg halálos lehet?

Vagy csak rosszullétet okoz?



2023. aug. 18. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Emberfüggő. De ne kísérletezz vele.
2023. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elméleti kérdés mert a betegtájékoztatóban benne van, hogy halált is okozhat és én még nem nagyon hallottam olyat, hogy valaki Frontintól halt volna meg...

Mondjuk egy olyan 15-18 mg mit csinál?

2023. aug. 18. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Alszol. Nekem pl nem is hatott annyi, amikor függő voltam.
2023. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Ember, a minap vettem be 60 szemet (30 mg), kicsit elpilledtem, aztán aludtam. De itt tartom fontosnak megjegyezni, hogy én már öt éve függő vagyok.
2023. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Senki ne csinálja utánam!
2023. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

na 4-es versenyezzunk. en vettem be 50mg-ot, nehez volt mar lenyelni is. Semmit nem ereztem. Es ezt figyeld. szinten 50mg rivtorillal is probalkoztam mert el akartam aludni. Semmi.


Tudom kibszott nehez elhinni, de senki nem mondott semmit hogy fura vagyok, en sem ereztem furat, nem voltam faradt, plazaban voltam raadasul es ittam egy feher forro csokit.


Sokan le fognak pontozni hogy ilyen nincs, de sajnos van. A maxom eddig 20mg volt, abbo legy bszott nagy szekrekedes lett. Meg is bantam. De aztan mondtam en leszarom, beveszem az osszeset ami itthon van. Xanaxbol. osszesen ahogy irtam 50mg lett. A rivotrilt mar szandekosan, met 2mg-osat kapok.


Egyedul amitol kidoltem es rohadt sokat vettem be, az a zolpidem volt, de arra 3 uveg bort ittam es nem egy-ket szemet vettem be, hanem vagy masfel dobozzal 10mg-sat. Oke beajultam aztan kihanytam. De legalabb elaludtam.


Es esku, hogy nem kamu, nem lofsz, nem erdekel ki mit gondol, valaki bealszik 0.5mg-tol 2 napig valaki 50mgtol sem. Ugy hivjak ezt hogy paradoxikus hatas a benzodiazepineknel, utana lehet nezni.


En is rohadt szkeptikus voltam hogy most tenyleg semmi nincs vagy alszom, de nem, nem aludtam, es merges lettem hogy miert nem hat ram ez a ket szar ugy ahogy a tobbiekre, miert nem altat miert nem nyugtat pedig a toleranciam tobb mint 2x-et vettem be.


Olyan jo lenne ha csak 8mg xanax el tudna lazitani vagy 20mg. De mar szorulasom sincs toluk. Olyan mintha permanens es aranytalan novekvo toleranciam alaklul/alakult ki a benzokra es minimalis hatasuk van.

2023. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!