Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte egész nap éhes vagyok....

Szinte egész nap éhes vagyok. Összefügg ez azzal, hogy leszoktam 4 év után a tramadolról?

Figyelt kérdés
55 kg voltam, most 110 2 hónappal a lefogyás után. Ez a kibírhatatlan éhség el fog múlni?

2023. aug. 19. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ki van tágulva a gyomrod a sok zabálástól, már bocs, de ez az igazság és ezért van éhségérzet.


Semmi összefüggés nincs, ha gyógyszernek lenne betudható, akkor nem volna elhízott ember a földön, max az a 10%, aki szed antidepit, ebben meg ugye nincs ráció.

2023. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Amikor leálltál vele el kell telni pár hónapnak, és valószínű elmúlik. Esetenként kb 2 hónap is kellhet úgy hogy semmi ilyen ópiátot-opioidot nem nyomatsz.
2023. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia igen …enis 2evig szedtem a tramadol etvagytalansagot okoz…es most hogy a ba hagytad visszatert a rendes etvagyad enis igy voltam normalis a dolog…
2023. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De amugy irja is a mellekhatasok listajan hogy etvagytalansagot okoz en sem ettem tole egesz nap
2023. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!