Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongok mit tegyek?

Nagyon szorongok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kolleganőmnek vettem cigarettát, nem volt pénze. Eddig megadta, de elkezdtem azon pánikolni hogy ha kér a jövőben, és nemet mondok,.ugye nem fog megharagudni? Attól féltem szól a főnöknek..rettenetesen szorongtam, most meg neki nem nagyon tetszett ez a kérés. De nem mertem nemet mondani. Én csak a szorongást akartam enyhíteni
2023. aug. 22. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen asszertíven kell kommunikálni, ha abból sértődés van, akkor nem nálad vannak a gondok (vagy ha benned, akkor egészen más kapcsán)
2023. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te hány éves vagy?
2023. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
32 és skizofrén
2023. aug. 22. 19:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Már ott tartok hogy minden este 10-15 Frontint veszek be
2023. aug. 22. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szorongj. Kell tudni nemet is mondani. Nagy valószínűséggel a kolléganőd pont arra játszik, hogy te legyél az ingyen cigaretta forrása.
2023. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiaterhez idopont esetleg? vagy addig pszichologus? tudom nehez es sajnalom, van skizofren ismerosom.
2023. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten, már megint a frontinos skizofrén....
2023. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülj neki hogy neked nincs ilyen problémád
2023. aug. 22. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nekem is van bőven mentális problémám, de nemhogy naponta többször nem írok ki kérdést róla, hanem még soha nem tettem...

Tedd meg légyszíves, hogy számold meg az erről kiírt kérdéseid számát és gondolkozz el rajta.

2023. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!